állás: Tatabánya

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/669
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Ügykezelő

Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala - Tatabánya
Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján pályázatot

Raktári anyagmozgató (állandó délelőttös műszak)

Grundfos Manufacturing Ltd. - Tatabánya
Feladatok • Raktáron belüli anyagmozgatás • Termelés anyagellátásának biztosítása • Folyamatos leltárban való részvétel • Raktári 5S fenntartása Jelentkezés

Takarító és kisegítő

Tatabánya
Munkakör: Egyéb takarító és kisegítő (Takarító) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakiskola, általános iskola Elvárt

Kézi csomagoló

Tatabánya
Az állás: Kézi csomagoló Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző, általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Bolti dolgozó

LIDL - 1 960 véleménynyilvánítás - Oroszlány
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja

Dohányárudai eladó

Tatabánya
Az állás: Dohányárudai eladó elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, általános iskola

Operátorokat keresünk Tatabányára

Tatabánya
Női operátori munka Tatabányán 3 műszakos (5+2) munkarendű, könnyű fizikai, részben ülő, részben álló munkára keresünk elsősorban női OPERÁTOROKAT a

Fuvarszervező - Logisztikai asszisztens

AGC Glass Hungary Kft. - Tatabánya
Fuvarszervező - Logisztikai asszisztens AGC Glass Hungary Kft. A PIACVEZETŐ AUTÓÜVEGGYÁRTÓ VÁLLALAT a gyártáshoz szükséges csomagoló eszközök, alapanyagok

Eladó

Vision Express - Tatabánya
Feladatok: Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a

Minőségi ellenőr (Bejövőáru ellenőr)

Tatabánya
Munkakör: Minőségi ellenőr (Bejövőáru ellenőr) elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Szakképzettség: *

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Tatabánya
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.