állás: Tatabánya

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/765

Közszolgálati ügykezelő

Tatabánya MJV Polgármesteri Hivatala - Tatabánya
Tatabánya MJV Polgármesteri Hivatala a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Tatabánya

Ügyintéző

Munkaadó - Tatabánya
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: egyetem;főiskola;technikum;szakközépiskola;gimnázium. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali

Asszisztens - Tatabánya

Gy-HR Solutions Kft. - Tatabánya
Munkahelyi információk A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye Munkaidő: teljes munkaidő Feladatkör, kompetenciák és

Szociális segítő

- Tatabánya
A pozíció: Szociális segítő Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: * Ápoló * Nincs szakképzettsége *

Logisztikai

- Tatabánya
Budapesti munkavégzésre keresünk 20 és 35 év közötti logisztikai munkatársakat.A munka megszerzéséhez felsőfokú szakirányú végzettség, felsőfokú angol

Raktári adminisztrátor

Sanmina - SCI Magyarország Kft. - Tatabánya
Feladatok: Beérkező egységek dokumentumainak kezelése, ügyintézése Egységek bevételezése különböző rendszerekbe Eltérések kezelése Csomagoló anyagok átvétele,

Általános asszisztens, személyi titkár(nő)

Malk-Brands Kft. - Tatabánya
Általános asszisztens, személyi titkár(nő) Malk-Brands Kft. Kozmetikai gyártó, dinamikusan fejlődő vállalat munkatársat keres Megrendelések és

Gyártósori összeszerelő

- Tatabánya - +1 terület
A pozíció: Gyártósori összeszerelő Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Adminisztrátor

- Tatabánya
Tatabányai munkavégzésre keresünk 20 és 35 év közötti adminisztrátor munkatársakat. Megfelelő végzettséggel és kellő tapasztalattal rendelkező munkatársakat

Kézi csomagoló

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakközépiskola;szakmunkásképző;általános iskola. Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du.,

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Tatabánya
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben