állás: Törökbálint

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/18 690
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Recepciós állás teljes munkaidő

Törökbálint
A törökbálinti Auchanban (volt Cora) levő Izgiland Játszóházba keresünk csapatban dolgozni tudó, vendégekkel jól kommunikáló, ügyes, agilis recepciósokat

Recepciós

Budaörs  +4 terület
Budaörsre logisztikai központba recepciós hölgyet illetve urat keresünk. 8 illetve 12 órás munkarend. Bejelentett alkalmazotti munkaviszony. Azonnali kezdés

Személyzeti ügyintéző

Auchan - 977 véleménynyilvánítás - Budaörs  +1 terület
Feladatok: Munkaidő-nyilvántartási rendszer kezelése Munkaviszony létesítéséhez, megszűntetéséhez szükséges adminisztráció végzése Személyügyi dossziék

Komissiózó

dm drogerie markt - Törökbálint  +1 terület
Tételes és pontos áru-összekészítés Előírt mennyiségi és minőségi normák teljesítése Raklapok előkészítése csomagolásra Selejt kezelése Leltározás (napi és

RENDELÉSFELVEVŐ

Pannónia Medicina Zrt. - Törökbálint
RENDELÉSFELVEVŐ Pannónia Medicina Zrt. A Pannónia Medicina Zrt. magyar tulajdonban lévő gyógyszer-nagykereskedelmi vállalat, amely törökbálinti központjába

Kereskedelmi Asszisztens

Roland East Europe Kft. - Törökbálint
A zenélés egyidős az emberiséggel. Ha valaki zenél – függetlenül attól, hogy milyen szinten teszi azt – tudja, hogy az aktív zenélés jobbá teszi az életünket:

Pénztáros-raktáros (Törökbálint)

Extreme Digital - Törökbálint
Pénztáros-raktáros (Törökbálint) Az Extreme Digital műszaki áruházlánc munkatársat keres pénztáros-raktáros munkakörbe, a Törökbálinton most nyíló Átvételi

Raktáros (Törökbálint)

Raktáros (Törökbálint) Az Extreme Digital műszaki áruházlánc munkatársat keres raktárosi munkakörbe, törökbálinti raktárába! MILYEN FELADATOKAT KÍNÁLUNK NEKED

Pénztáros-raktáros

STEINHOFF International - Törökbálint
MILYEN FELADATOKAT KÍNÁLUNK NEKED? ügyfélkezelést, vásárlók kiszolgálását, informálást értékesítést pénztárkezelést MIT KÉRÜNK TŐLED EZÉRT CSERÉBE?

Kereskedelmi ügyintéző

Budaörs  +1 terület
Munkakör: Kereskedelmi ügyintéző Tapasztalat: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola Elvárt

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Törökbálint
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.