állás: Törökbálint

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Cég
Állások 1-10/22 931
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Eladó - pénztáros

STEINHOFF International - Érd  +3 terület
FŐBB FELADATOK: A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak

Ruházati eladó - Érd

Takko Fashion Kft. - Érd
A Takko Fashion 16 országban, több, mint 1850 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték

Raktári kiadó

Sóskút
Munkakör: Raktári kiadó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Könnyűgépkezelő

Általános irodai adminisztrátor

COMMIT Számítástechnikai és Kereskedelmi Kft. - Érd
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Bolti dolgozó

LIDL - 2 374 véleménynyilvánítás - Érd  +3 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja

Fogyasztásmérő leolvasó

Díjbeszedő Holding Zrt. - Érd  +10 terület
A Díjbeszedő Holding Zrt. Leolvasási Főosztálya Fogyasztásmérő leolvasó munkatársakat keres az alábbi településeken és vonzáskörzetében található

Irodai adminisztrátor

Budaörs  +1 terület
Cégünk budaörsi raktár-irodájába keresek adminisztrátor hölgyet napi 4 órás munkavégzésre. Munkaidő 9-13 óra között. A munkahely legkényelmesebben autóval

Raktári adminisztrátor

Centrum Servis Hungary Kft. - Törökbálint
Budapest közeli, nyomdaipari alapanyagokat forgalmazó cég munkatársat keres Raktári adminisztrátor munkakörbe. Főbb feladatok: Beérkező áru átvétele,

Minőségellenőr munkatársakat keresünk!

Érd
Érdi partnercégünk részére minőségellenőröket keresünk azonnali kezdéssel, 1 műszakba! Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat feltétel.Jelentkezni az info

Adminisztratív/irodai munkatárs

MEDLINE Kft - Budaörs
Adminisztratív/irodai munkatárs MEDLINE Kft Budaörsi székhelyű, 22 éve a magyar egészségügyi piacon tevékenykedő kisvállalkozás keres Külföldi partnerekkel

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Törökbálint
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.