Állásajánlatok 1-10/21 588
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Recepciós munkatárs

Bükkös Hotel**** & Spa - Szentendre
Recepciós munkatárs Bükkös Hotel**** & Spa A Bükkös Hotel**** & Spa Szentendre egyetlen 4*-os szállodája. A város központjában található, megközelíthető HÉV

Adatrögzítő munkatárs

METRO Kereskedelmi Kft. - Budakalász
Feladatok: A Platform és/vagy a beszerzés által megrendelt és beérkezett áru rögzítése az árugazdálkodási rendszerben Az eltérések nyomon követése és

Pénzügyi asszisztens

MOUNTEX KFT - Szentendre
Pénzügyi asszisztens MOUNTEX KFT Magyarország vezető túrabolt hálózata, 25 éve a piacon. több, mint 200 forgalmazott márka, 6 túrabolt és egy The North Face

Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző

Magyar Posta - Budakalász  +5 terület
Központi Területi Igazgatóság Budapest 3. posta Budakalász 2 Auchan posta postanet ügyfélszolgálati ügyintéző munkakörbe munkatársat keres A munkakört

Értékesítési munkatárs - Budakalász (Partner)

Telenor - Budakalász  +1 terület
Főbb feladatok Telenor szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése; Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése; Tevékenység adminisztrációja

Általános irodai adminisztrátor

Budapest
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nem ismert Speciális követelmény

Otthoni telefonos munkalehetőség

Budapest III. kerület
Otthoni telefonos munkalehetőség,ha szeretsz telefonálni, van interneted ès korlátlan telefonálási lehetőséged. Érdeklődni 06 30 300 6478

Pénztáros munkatárs

Szentendre  +1 terület
Pénztáros munkatársat keresünk közalkalmazotti jogviszonyba.Tapasztalat nem szükséges, betanulás után önálló munkavégzés

Adatrögzítőt keresünk

Budapest XIII. kerület
Cégünk heti 5 napban, napi 2 órában adatrögzítőt keres. Munkaidő: hétfőtől péntekig 10 órától 12 óráig vagy hétfőtől péntekig 16 órától 18 óráig. Elvárás

Bolti eladó

Szentendre  +6 terület
Az állás: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, szakiskola Elvárt szakképzettség: Élelmiszer- és vegyiáru eladó Speciális

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Szentendre
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.