állás: Szeged

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Állások 1-10/1 186
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Postázó adminisztrátor (Szeged)

Sodexo Magyarország Kft. - Szeged  +1 terület
Szegedi multinacionális partnerének üzemeltetési csapatába keres, két műszakos munkarendben, teljes munkaidőben. Postázó adminisztrátor munkatársat.

Adminisztrációs ügyintéző (Szeged)

KIKA Lakberendezési Kft. - Szeged  +1 terület
A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát, mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált. Ha

Általános irodai adminisztrátor

Szeged  +1 terület
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Elvárt szakképzettség: Ügyintézőtitkár II. Idegen nyelvek:

Telefonos ügyfélszolgálat közműszolgáltatónál

Produkteam Kft. - Szeged  +1 terület
Telefonos ügyfélszolgálat közműszolgáltatónál Munkavégzés helye: Szeged Feladat: bejövő hívásfogadás; hívások kezelése; ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Irodai, ügyviteli munkatárs (KIADÓI MUNKATÁRS)

Szeged
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású (KIADÓI MUNKATÁRS) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem, főiskola,

Ügyintéző

Szeged
A Forma Táncsport Egyesület keres napi 8 órában ügyintéző munkatársat augusztus 21-től. A jelölteknek próba 1/2 nap bevállalása szükséges augusztus közepéig,

Recepciós (Szeged)

Szegedi multinacionális partnerének üzemeltetési csapatába keres, két műszakban, teljes munkaidőben (8 óra) Recepciós munkatársat. Feladatok: Általános

Pultos és/vagy ügyintéző, irodai munka

Szeged
Pultos és/vagy ügyintézői, irodai munkára kolléganőt keresünk versenyképes fizetéssel

Irodavezető (TITKÁRNŐ)

Szeged
Munkakör: Irodavezető (TITKÁRNŐ) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

BETANÍTOTT MUNKÁS

Szeged
A pozíció: Egyszerű ipari foglalkozású (BETANÍTOTT MUNKÁS) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Szeged
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.