állás: Székesfehérvár

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/1 109
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Szolárium-kezelő (recepciós-szolárium kezelő)

E1 INVESTMENT KFT. - Székesfehérvár
Foglalkozás megnevezése: Szolárium-kezelő (recepciós-szolárium kezelő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakiskola

Belföldi gépjárművezető - "B" kategória

Waberer's-Szemerey Logisztika Kft. - Székesfehérvár
Feladatok Kisebb csomagok kiszállítása az ország területén Elvárások "B" kategóriás jogosítvány Minimum 1-2 év vezetői tapasztalat Előnyt jelent

Kereskedelmi adminisztrátor

Székesfehérvár
Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég keres székesfehérvári belvárosi irodájába uj kollégát. Feladatai az alábbiak lesznek: adatbázis kezelés,

Küldeményfeldolgozó

Az állás: Küldeményfeldolgozó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó)

Áruszállító (gépkocsivezető) ("B" kategóriás jogosítvánnyal...

Kajtár Szilvia e.v. - Székesfehérvár
Foglalkozás megnevezése: Áruszállító (gépkocsivezető) ("B" kategóriás jogosítvánnyal ) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: általános

titkársági asszisztens

Székesfehérvári Szakképzési Centrum - Székesfehérvár
Székesfehérvári Szakképzési Centrum a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Székesfehérvári SZC

Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású

Pannon Lapok Társasága Kft. - Székesfehérvár
Foglalkozás megnevezése: Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt

Adminisztrációs ügyintéző

Munkakör: Adminisztrációs ügyintéző elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Bolti eladó (cipőbolti eladó)

FORKOVA Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Fele... - Székesfehérvár
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (cipőbolti eladó) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség:

Munkakör: Szolárium-kezelő (recepciós-szolárium kezelő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakiskola Elvárt

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Székesfehérvár
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.