állás: Székesfehérvár

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Állások 1-10/1 320
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Irodai Adminisztrátor

POLYAX Alkatrészgyártó Kft. - Székesfehérvár
A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője, a Polyax Kft. RÉSZMUNKAIDŐS Irodai Adminisztrátor pozícióba munkatársat keres

Általános irodai adminisztrátor (támogatható ügyfelet keres...

Székesfehérvár
Az állás: Általános irodai adminisztrátor (támogatható ügyfelet keres a cég) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola Elvárt

KILMAN Consulting Kft. - Székesfehérvár
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (támogatható ügyfelet keres a cég) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség:

Parkoló Ellenőr

ÁLLÁSLEHETŐSÉG SZÉKESFEHÉRVÁRON! SZÉKESFEHÉRVÁRRA A PENNY PARKOLÓBA, PARKOLÓ ELLENŐR POZICIÓBA MUNKATÁRSAT KERESÜNK! A MUNKAVÉGZÉS HATÁROZATLAN IDŐTARTAMú,

Bolti eladó (eladó, adminisztrátor)

Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (eladó, adminisztrátor) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: főiskola, technikum Elvárt szakképzettség:

Kézi csomagoló

Humán Navigátor Tanácsadó és Szolgáltató Korlátolt... - Székesfehérvár
Foglalkozás megnevezése: Kézi csomagoló elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség:

Vevőszolgálati munkatárs – Székesfehérvár

OBI Hungary Retail Kft. - 50 véleménynyilvánítás - Székesfehérvár  +1 terület
Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget,

Pénzügyi asszisztens

GIGA 2003 KFT. - Székesfehérvár
Foglalkozás megnevezése: Pénzügyi asszisztens elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Taxidiszpécser

Munkakör: Taxidiszpécser Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola,

Partnerkapcsolati munkatárs (magas alapbér)

Salesjoin Kft. - Székesfehérvár
Megbízónk Magyarország ismert vállalata, mely felvesz az alábbi pozícióba munkatársat Partnerkapcsolati munkatárs (magas alapbér) Ref: ALF/MAR Amit kínálunk

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Székesfehérvár
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.