állás: Sopron

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/810
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Recepciós

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Recepciós (Recepciós) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: főiskola, technikum, szakközépiskola, gimnázium Minimum

Gyermekfelügyelő, dajka

Sopron
Munkakör: Gyermekfelügyelő, dajka (Gyermekfelügyelő) Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző

Könnyű fizikai munka, takarítás festés Sopronban

Sopron
Festéshez, takarításhoz keresek 14-15 óra után, kb. napi 4-5 óra munkára megbízható munkavállalót. Órabér igényét, bemutatkozását email-ben várom

Üzletvezető

LIDL - Sopron
áruházunk zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb elégedettségének érdekében a forgalom és teljesítmény tervezése, folyamatos nyomon követése

Anyag- és készletgazdálkodási ügyintéző (Készletgazda)

Sopron
A pozíció: Anyag- és készletgazdálkodási ügyintéző (Készletgazda) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség:

Recepciós (Recepciós / pultos)

Sopron
A pozíció: Recepciós (Recepciós / pultos) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: * Nincs

Általános irodai adminisztrátor (Általános irodai adminisztr...

Sopron
Az állás: Általános irodai adminisztrátor (Általános irodai adminisztrátor) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Vevőszolgálati ügyintéző (Vevőszolgálati munkatárs)

Sopron
A pozíció: Vevőszolgálati ügyintéző (Vevőszolgálati munkatárs) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium,

Összeszerelő

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Egyszerű ipari foglalkozású (Összeszerelő) Szükséges gyakorlat: 1 év felett 2 évig Szükséges bizonyítványok: technikum,

Bolti eladó (Eladó / pénztáros)

Sopron  +1 terület
Az állás: Bolti eladó (Eladó / pénztáros) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Szükséges végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: * Bolti pénztáros *

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Sopron
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.