állás: Sopron

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Állások 1-10/617
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Értékesítő

GYSEV CARGO Zrt. - Sopron
Értékesítő GYSEV CARGO Zrt. Várja azon érdeklődők jelentkezését, akik egy biztos szakmai háttérrel rendelkező, vasúti árufuvarozásban és logisztikai

Egyszerű ipari foglalkozású (Levélfeldolgozó, levélirányító)

Magyar Posta Zártkörűen Működő Részvénytársaság - Sopron
Foglalkozás megnevezése: Egyszerű ipari foglalkozású (Levélfeldolgozó, levélirányító) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános

Gondnok / Gondnoknő

MSF Hotel Management Kft. - Sopron  +1 terület
A soproni Hotel Szieszta gondnok / gondnoknő munkatársat keres Elvárás: Pontosság, felelős gondolkodás Ápolt megjelenés Terhelhetőség, erős munkabírás

Recepciós

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Recepciós (Recepciós) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs

Általános irodai adminisztrátor (Irodai munkatárs)

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (Irodai munkatárs) elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Szükséges végzettség: szakközépiskola,

Portás, telepőr, egyszerű őr

Sopron
Az állás: Portás, telepőr, egyszerű őr (Portás) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, általános iskola Elvárt

Személyi asszisztens (Személyi asszisztens)

Varga Sándor László EV - Sopron
Foglalkozás megnevezése: Személyi asszisztens (Személyi asszisztens) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Elvárt szakképzettség:

Raktári munkás (Raktáros)

Sopron  +1 terület
Munkakör: Raktári munkás (Raktáros) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható

Általános irodai adminisztrátor (Irodai asszisztens)

Sopron
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor (Irodai asszisztens) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Kereskedelmi asszisztens (Aluminium projekt asszisztens)

Sopron
A pozíció: Kereskedelmi asszisztens (Aluminium projekt asszisztens) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Sopron
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.