állás: Sopron

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/1 125
Megjelenítés:  összes állásajánlat - Csak olyan munkák, amelyekre ''Egyszerű jelentkezni''

Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor)

Sopron
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor) Szükséges gyakorlat: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: gimnázium Szakképzettség: Nincs

SZOBAASSZONY

SOPRONBÁNFALVI KOLOSTOR NONPROFIT KFT. - Sopron
Követelmények ELVÁRÁS: MUNKÁJÁRA VALÓ IGÉNYESSÉG, MIN. 5 ÉVES TAPASZTALAT, MEGBÍZHATÓSÁG. Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ

FELÜGYELŐ

SOPRONKŐHIDAI FEGYHÁZ ÉS BÖRTÖN - Sopron
Követelmények ELVÁRÁS: ÉRETTSÉGI VAGY SZAKISKOLAI VÉGZETTSÉG,MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRSÁG, EGÉSZSÉGÜGYI, PSZICHIKAI ÉS FIZIKAI ALKALMASSÁGI, BÜNTETLEN ELŐÉLET

Irodatakarító

Sopron
Munkakör: Irodatakarító (Irodatakarító) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális

Gyermekfelügyelő, dajka

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Gyermekfelügyelő, dajka (Gyermekfelügyelő) Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző

TAXIDISZPÉCSER

HŰSÉG TAXI KFT - Sopron
Követelmények ELVÁRÁS: SOPRONI HELYISMERET, SZÁMÍTÓGÉPES ISMERETEK ÉS JÓ KOMMUNIKÁCIÓS KÉSZSÉG. SZAKKÉPESÍTÉST NEM IGÉNYEL, NÉMET NYELVISMERET ÉS HASONLÓ

Adminisztrációs munka - Sopron

Sopron
Soproni munkahelyre érettségizett, számítógépesgyakorlattal, gépírástudással rendelkezőmunkatársat keresünk adatbeviteli, adminisztrációsfeladatok ellátására

Recepciós (Recepciós / szobaasszony)

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Recepciós (Recepciós / szobaasszony) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai

Árellenőr

Tesco - 3.84 053 véleménynyilvánítás - Sopron
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: Gondoskodik róla, hogy az áruházban a termékek helyes ára legyen

Ruházati eladó - Sopron

Takko Fashion Kft. - Sopron
A Takko Fashion egy dinamikusan terjeszkedő nemzetközi vállalat a divatszakmában, amely már több, mint 1.900 üzletében szolgálja ki vásárlóit. 1982 óta

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Sopron
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben