állás: Sopron

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Állásajánlatok 1-10/539
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Bolti eladó (Bolti kisegítő)

Sopron
Munkakör: Bolti eladó (Bolti kisegítő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Általános gazdasági és statisztikai ügyintéző (Gazdasági ügy...

Sopron
Az állás: Általános gazdasági és statisztikai ügyintéző (Gazdasági ügyintéző) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: technikum, gimnázium,

Takarító és kisegítő

Sopron
A pozíció: Egyéb takarító és kisegítő (Takarító) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs

Személyi asszisztens (Személyi asszisztens)

Sopron
Munkakör: Személyi asszisztens (Személyi asszisztens) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: egyetem, főiskola Elvárt szakképzettség: *

Recepciós

Sopron  +1 terület
Munkakör: Recepciós (Recepciós) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: főiskola, gimnázium, szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs

Csomagoló

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Egyszerű ipari foglalkozású (Csomagoló) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás:

ADMINISZTRÁTOR

ARANYHEGY-LAKÓPARK KFT. - Sopron
Követelmények ELVÁRÁS: NÉMET NYELVTUDÁS, FELHASZNÁLÓI SZINTŰ SZÁMÍTÓGÉPES ISMERET. Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, Szakképzettség NINCS

JÁTSZÓHÁZI KISEGÍTŐ

ODORICS ZOLTÁN CSABA EV. - Sopron
Követelmények ÉRETTSÉGI, JÓ KOMMUNIKÁCIÓS KÉSZSÉG, SZERVEZŐKÉSZSÉG, GYERMEKEKKEL VALÓ MUNKAVÉGZÉS, FOGLALKOZÁS Iskolai végzettség FŐISKOLA, SZAKKÖZÉPISKOLA,

CSOMAGOLÓ

MULTY HUNGÁRIA KFT. - Sopron
Követelmények A MUNKA JELLEGÉBŐL ADÓDÓAN ELSŐSORBAN HÖLGYEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJÁK. Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Segédmunkás

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Egyszerű ipari foglalkozású (Segédmunkás) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség:

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Sopron
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.