állás: Sopron

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/769

Hamarosan indulo kft

- Sopron
Többféle tevékenységi körü ,hamarosan indulokft.,tapasztalt munkatársakat keres különbözöszakterületeken,munkavégzés nagyrészt Ausztriaterületén,heti

Adatrögzítő (adatrögzítő)

- Sopron
Munkakör: Adatrögzítő (adatrögzítő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: * Gépíró

RAKTÁROS

SOPRONI GYÓGYKÖZPONT - Sopron
Követelmények EGÉSZSÉGÜGYI ALKALMASSÁGI, BŰNTETLEN ELŐÉLET. Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS

ELADÓ

H & M - Sopron
Jelenkezőket keresünk a következő tapasztalattal, készségekkel és adottságokkal: - Minimum 1 éves tapasztalat vásárlói kiszolgálásban, lehetőleg

értékesítési képviselő_Sopron

Magyar Telekom Nyrt. - Sopron
A Magyar Telekom csoport szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése Az üzletet személyesen felkereső ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása a Magyar

JOGI ASSZISZTENS

ALPHA FINANCIAL SERVICES TANÁCSADÓ KFT. - Sopron
Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, TECHNIKUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, Szakképzettség JOGI ASSZISZTENS Gyakorlati idő 0 ÉV FELETT 1 ÉVIG Megjegyzés Megjegyzés SOPRONI

Pénzügyi asszisztenst

- Sopron
Pénzügyi/könyvelési munkatársat keres budapesti cég soproni képviselete. Feladatok: számlázás, banki ügyintézés, egyszerűbb könyvelési feladatok, általános

ADMINISZTRÁTOR / ÜGYINTÉZŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

BEMI-SUPPORT KFT. - Sopron
Követelmények ELVÁRÁS: SZÁMÍTÁSTECHNIKAI ÉS INTERNET ISMERETEK. Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, GIMNÁZIUM, Szakképzettség NINCS

Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor / ügyintéző...

- Sopron
Az állás: Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor / ügyintéző / értékesítő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium,

Recepciós

Munkaadó - Sopron
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: gimnázium. Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.03.27 –

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Sopron
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben