állás: Sopron

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Megnevezés
Vállalat
Terület
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/868

Irattáros

SOPRON BANK ZRt. - Sopron
Irattáros SOPRON BANK ZRt. Irattári rend kialakítása Az irattárba érkező dokumentumok nyilvántartásba vétele, elhelyezésük koordinálása A tárolt dokumentumok

Adminisztrációs ügyintéző (Adminisztrátor / titkárnő / oktat...

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Adminisztrációs ügyintéző (Adminisztrátor / titkárnő / oktatásszervező) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Szükséges végzettség

Személygépkocsi-vezető (Éjszakai sofőr)

Sopron
A pozíció: Személygépkocsi-vezető (Éjszakai sofőr) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Szakképzettség:

JEGYZŐKÖNYVVEZETŐ (KIZÁRÓLAG ÉRETTSÉGIVEL)

SOPRONI JÁRÁSBÍRÓSÁG - Sopron
Követelmények ELVÁRÁSOK: ÉRETTSÉGI, JÓ SZÁMÍTÓGÉPES ISMERET, DIKTÁLÁS UTÁN MAGAS SZÍNVONALON GÉPÍRÁS, JÓ HELYESÍRÁSI KÉPESSÉG ÉS ÖNÁLLÓ MUNKAVÉGZÉS. Iskolai

Ügyfélszolgálati munkatárs

Merlin Hungária Kft. - Sopron
Sikeres és elismert multinacionális kereskedelmi vállalatunk nemzetközi ügyfelei számára keresünk soproni kirendeltségünkbe ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT.

Személyi asszisztens (Személyi asszisztens)

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Személyi asszisztens (Személyi asszisztens) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: egyetem, főiskola

Takarító és kisegítő

Sopron
Munkakör: Egyéb takarító és kisegítő (Takarító) Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Ügyintéző

Profield Munkaerő-kölcsönző Kft. - Sopron  +1 terület
Ügyintéző Profield Munkaerő-kölcsönző Kft. Részletfizetés iránt érdeklődők tájékoztatása Igények felmérése, ajánlatadás (banki és biztosítási szolgáltatások)

Tanulmányi adminisztrátor (Tanulmányi adminisztrátor)

Sopron
Munkakör: Tanulmányi adminisztrátor (Tanulmányi adminisztrátor) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: főiskola, szakközépiskola, gimnázium

ADMINISZTRÁTOR / TITKÁRNŐ / OKTATÁSSZERVEZŐ

AYURVEDA ZRT - Sopron
Követelmények ELVÁRÁS: ALAPFOKÚ NÉMET NYELVTUDÁS ÉS SZÁMÍTÓGÉPES ISMERETEK. Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, TECHNIKUM, GIMNÁZIUM, FŐISKOLA, EGYETEM,

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Sopron
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben