állás: Sopron

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/513
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor (Irodai adminisztrátor)

Sopron
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor (Irodai adminisztrátor) Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum

Laboráns (minősítés nélkül)

Sopron
A pozíció: Laboráns (minősítés nélkül) (Laboráns) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Ügyelő (Nézőtéri felügyelő)

PRO KULTÚRA SOPRON Nonprofit Korlátolt Felelősségű... - Sopron
Foglalkozás megnevezése: Ügyelő (Nézőtéri felügyelő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, általános iskola

Adminisztrációs ügyintéző (Adminsztrátor / finanszírozási üg...

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Adminisztrációs ügyintéző (Adminsztrátor / finanszírozási ügyintéző) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség:

Személygépkocsi-vezető (Gépkocsivezető / karbantartó)

Sopron
Foglalkozás megnevezése: Személygépkocsi-vezető (Gépkocsivezető / karbantartó) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola,

FEKO 2000 KFT - Euro One - Sopron
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (Irodai adminisztrátor) elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola

Egyéb ügyintéző (Nézőtéri személyzet)

Foglalkozás megnevezése: Egyéb ügyintéző (Nézőtéri személyzet) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, általános

Közönségszervező a Soproni Petőfi Színházban

Sopron
A Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft. állást hirdet KÖZÖNSÉGSZERVEZŐ pozíció betöltésére. Várjuk olyan pályázó jelentkezését, akinek gyakorlata van

Oktatási ügyintéző (Szakképzési referens)

Sopron
A pozíció: Oktatási ügyintéző (Szakképzési referens) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: egyetem, főiskola Elvárt szakképzettség: Magyar szakos

Áruátvevő

Hervis - Sopron
Olyan emberekre építünk és számítunk, akik a sport és a mozgás iránti szenvedélyüket nálunk foglalkozásszerűen szeretnék űzni. Képzett, rugalmas és

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Sopron
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.