állás: Siófok

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Megnevezés
Állások 1-10/1 105
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor

Siófok
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola Elvárt

Recepciós

Siófok  +4 terület
A pozíció: Recepciós elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Várható bruttó

SEND-EX 2000 Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt... - Siófok
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola

Eladó - pénztáros

STEINHOFF International - Siófok
FŐBB FELADATOK: A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak

Számviteli ügyintéző

Siófok
Az állás: Számviteli ügyintéző elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem, főiskola Szakképzettség: Közgazdász (főiskolai) gazdálkodási

Recepciós

Humancentrum - Siófok  +1 terület
Humán Centrum Kft. Recepciós Leírás A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet,

Takarító és kisegítő

Siófok  +1 terület
Munkakör: Egyéb takarító és kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható

Szolgáltatási és szállítási munkatárs

Siófok
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges

Udvaros

Siófok
Munkakör: Udvaros Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó): 127 500–161 000

Recepciós

HCS EUROPE KFT - Siófok
Foglalkozás megnevezése: Recepciós elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Siófok
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.