állás: Siófok

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/600
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Takarítónőt és babysittert keres

Siófok
Siófokon keresek munkájára és környezetére igényes takarítónőt illetve babysittert heti 3 munka napra /Hétfő, Szerda, Péntek/ reggel fél 8-tól du 14:00 vagy 16

Részmunkaidős eladó

Budmil HU - Siófok
Amit nyújtunk: - kiemelt bérezés - forgalom utáni jutalék - cafeteria juttatás - 100 %-os vasárnapi pótlék - hosszú távú munkalehetőség Amit elvárunk: -

Asszisztens

OT INDUSTRIES - Siófok
OT INDUSTRIES a világszínvonalú szakértelem találkozóhelye Az OT INDUSTRIES - korábban OLAJTERV Csoport - komplex ipari megoldásokat nyújtó EPC fókuszú

Gépjárműértékesítési eladó (Gépjármű ügyintéző)

Siófok
Munkakör: Gépjárműértékesítési eladó (Gépjármű ügyintéző) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség:

Eladó - Siófok

New Yorker Hungary Kft. - Siófok
Emelkedj fel és vágj bele! A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne. Nálunk világos és kommunikatív környezet vár

Üzletvezető Siófok

JYSK - Siófok
Hogy miért csatlakozz hozzánk? Azért mert a JYSK-nél Te, mint áruházvezető minden nap a lehető legjobb lehetsz. Mi a JYSK-nél hiszünk benne, hogy a jó

Intézményi takarító és kisegítő

Siófok  +1 terület
Az állás: Intézményi takarító és kisegítő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő

Magyar Posta - Siófok
Nyugat-magyarországi Területi Igazgatóság Siófok 1 posta Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő munkakörbe munkatársat keres A munkakört betöltő fő

Ingatlanértékesítés

Siófok
Foglalkozás megnevezése: Értékesítés Elvárt gyakorlati idő: nincs Szükséges végzettség: középfokú Elvárt szakképzettség: nincs Járművezetési engedély:

Koordinátor – Munkavállalói Kapcsolatok

Flextronics - 1 459 véleménynyilvánítás - Tab
Új belépő munkavállalók munkahelyi beilleszkedésének támogatása, a vállalati kultúra megismertetése Közvetlen kapcsolattartás és a kétirányú kommunikáció

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Siófok
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.