állás: Siófok

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Megnevezés
Állások 1-10/960
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Kézi csomagoló

Siófok
Foglalkozás megnevezése: Kézi csomagoló Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Szükséges végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható

Egyéb magasan képzett ügyintéző

Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlá... - Tab
Foglalkozás megnevezése: Egyéb magasan képzett ügyintéző elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: főiskola Elvárt szakképzettség: Általános

pénzügyi adminisztrátor

Siófok
A pozíció: Szükséges gyakorlat: Végzettség: Szakképzettség: Jogosítvány: Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret: Speciális elvárások: Spec. körülmények:

Magasan képzett ügyintéző

Tab  +1 terület
Az állás: Egyéb magasan képzett ügyintéző Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: főiskola Elvárt szakképzettség: * Általános szociális munkás *

Egyéb magasan képzett ügyintéző (munkaerőpiaci tanácsadó)

Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlá... - Siófok  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Egyéb magasan képzett ügyintéző (munkaerőpiaci tanácsadó) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem Elvárt

Fogászati recepciós, koordinátor

Globe Dental Clinic - Zamárdi
Zamárdi és Balatonkenesei rendelőnkbe keresünk NÉMETÜL NAGYON JÓL BESZÉLŐ kollegákat, akik szívesen megtanulnák a páciens koordinátori és/vagy a fogászati

Szakmai titkár

FGSZ Földgázszállító Zrt. - Siófok
Szakmai titkár FGSZ Földgázszállító Zrt. Energiát viszünk a jövőbe az élet minden pillanatában! Az FGSZ Földgázszállító Zrt. a hazai energiaellátás

sofőr

HunGast - Siófok
Feladatok: · a készételeket tartalmazó szállítóedények elhelyezése a gépjárműben, · reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora határidőre történő kiszállítása

Betanított munka

Siófok
Siófoki termelő vállalat keres hosszú távra operátor és gépkezelő munkakörbe munkavállalókat 2 és 3 műszakba. Amit kínálunk: - alapbér - műszakpótlék - béren

Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő

Magyar Posta - 21 véleménynyilvánítás - Siófok  +1 terület
Magyar Posta Zrt. Nyugat-Magyarországi Területi Igazgatóság Siófok 1 posta Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő munkakörbe munkatársat keres A

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Siófok
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.