állás: Siófok

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Megnevezés
Állások 1-10/1 126
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Irodai, ügyviteli munkatárs

Siófok
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium

Marketing és PR tevékenységgel foglalkozó cég keres értékesí...

Siófok
Feladatok: marketing tevékenységek, nyomdai reklám anyagok, online marketing értékesítése új ügyfelek megkeresése és szolgáltatásaink értékesítése

Balatoni gyorsétterembe csapos

Zamárdi
Csapos Balaton parti éttermünkbe, Zamárdiba keresünk csapost szezonális munkára. Elsődlegesen férfiak jelentkezését várjuk. Feladatok: Italok előkészítése és

Bolti dolgozó

LIDL - 2 534 véleménynyilvánítás - Siófok  +1 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja

Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású

ZANÓCZ ROLAND - Siófok
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola,

Rendezvényszervező és -bonyolító

AUTÓ MÁTÉ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Fe... - Siófok
Foglalkozás megnevezése: Rendezvényszervező és -bonyolító elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

ELADÓ SIÓFOK

H&M - 3 010 véleménynyilvánítás - Siófok  +1 terület
Kövesd végig Anita egy napját ELADÓ A H&M-nél az eladói csapat tagjaként képes vagy egyszerre több feladattal is foglalkozni és élvezed a munkát egy gyors

Szakmai titkár

FGSZ Földgázszállító Zrt. - Siófok
Szakmai titkár FGSZ Földgázszállító Zrt. Energiát viszünk a jövőbe az élet minden pillanatában! Az FGSZ Földgázszállító Zrt. a hazai energiaellátás

Intézményi takarító és kisegítő

Zamárdi  +2 terület
Foglalkozás megnevezése: Intézményi takarító és kisegítő Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai

Másodállás - Minőségellenőr - Operátor (Siófok)

Exact Systems Hungary Kft. - Siófok
Szeretnél olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehetsz és tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulhatsz a

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Siófok
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.