állás: Nagykáta

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/387

Gipszkartonszerelő

Nagykáta
Nagy múltú, folyamatos megrendelésekkel ellátott, egyszerre több építkezést ellátó céghez keresünk munkaerőt. Amit kérünk: - megfelelő végzettség - szakmai

Eladó Pénztáros

Rossmann HU - Nagykáta  +1 terület
vásárlók magas szintű kiszolgálása az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése raktári rend folyamatos fenntartása, időszakos

Raktári adminisztrátor (raktár könyvelő)

Jászberény
Munkakör: Raktári adminisztrátor (raktár könyvelő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Elvárt

Termék-összeszerelő

Jászberény
A pozíció: Egyéb termék-összeszerelő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

sülysápi közértbe eladót keresek

Sülysáp
Azonnali kezdéssel gyakorlattal rendelkező bolti eladót keresek Sülysápi közértbe. Próbaidő alatt nettó 90.000ft,azt kivetően nettó 110.000ft bért tudunk adni

Kereskedelmi ügyintéző

Jászberény
Foglalkozás megnevezése: Kereskedelmi ügyintéző elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: főiskola, szakközépiskola Szakképzettség: Nincs

Építésvezetőt keresünk

Nagykáta
Nagy múltú, folyamatos megrendelésekkel ellátott, egyszerre több építkezést ellátó céghez építésvezető pozícióba keresünk új munkatársat Feladatok: 226

otthoni munka interneten

Jászberény
B: laci munkatársat keres OTTHONI MUNKA INTERNETEN pozició betöltésére Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye - Jászberény Feladatok: Online adatok

Intézményi takarító és kisegítő

Jászberény
Foglalkozás megnevezése: Intézményi takarító és kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, általános iskola, általános iskolai

Ingatlanreferens - Jászberény

Openhouse Országos Ingatlan Hálózat - Nagykáta
Ingatlanreferens - Jászberény Az Openhouse jászberényi irodája pályázatot hirdet ingatlanreferens pozicióba ! SZERETNÉL EGY PIACVEZETŐ CÉG CSAPATÁBA KERÜLNI

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Nagykáta
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben