állás: Nagykáta

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/401
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Bolti eladó

Nagykáta  +1 terület
Az állás: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Élelmiszer- és vegyiáru-kereskedő Várható

Eladó Pénztáros

Rossmann HU - Nagykáta
vásárlók magas szintű kiszolgálása az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése raktári rend folyamatos fenntartása, időszakos

Bolti dolgozó Közép

LIDL - Nagykáta
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Reklamációs ügyintéző (Budapest)

KIKA Lakberendezési Kft. - Nagykáta  +3 terület
A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát, mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált

Küldeményfeldolgozó-kiosztó

Magyar Posta - Jászberény
Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Jászberény 1 körzeti posta Küldeményfeldolgozó-kiosztó munkakörbe munkatársat keres A munkakört betöltő fő

Mechanikaigép-összeszerelő

Nagykáta
Munkakör: Mechanikaigép-összeszerelő Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Speciális:

Targoncavezető / raktáros

Alu-Redőny Kft. - Nagykáta  +3 terület
20 éves múlttal rendelkező cég Targoncavezető / raktáros munkatársat keres. Feladatok: beérkező anyagok kézi és gépi mozgatása rakodás, áru összekészítés

Nőieladót keresek Pest megyébe

Sülysáp
Pest megyébe sülysápra Női eladót 18.50.ig.keresek zöldség gyümölcs árusításhoz az ország bármely l részéről lakás megoldható jelentkezni bár mikor azonnali

Jászberénybe keresünk minőségellenőröket

Jászberény
Akit érdekel jászberényi munkalehetőség minőségellenőri pozícióban kérem küldje el nevét tel számát hogy segíteni tudjunk neki. A csapatok nagyon jók a munka

Nyomdaipari munkás (betanított nyomdai dolgozó)

Jászberény
Az állás: Nyomdaipari munkás (betanított nyomdai dolgozó) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Nincs

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Nagykáta
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.