állás: Monor

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/1 235

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (csomagoló- anyagmozga...

Örkény
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (csomagoló- anyagmozgató) Szükséges gyakorlat: nem szükséges

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Telefonos munkatárs)

Monor
Munkakör: Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású (Telefonos munkatárs) Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

Intézményi takarító és kisegítő

Monor  +1 terület
Munkakör: Intézményi takarító és kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, általános iskola, általános iskolai végzettség

Vevőszolgálati koordinátor

Tesco - 4 258 véleménynyilvánítás - Monor  +2 terület
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: - A hozzá tartozó területeken megvalósítja a vásárlók első

Csalàdi napközi segítőt keres Beosztott

aprohirdetesingyen.hu - Vecsés
Vecsèsi Csalàdi napközink kisgyermeknevelőt,ès segítőt keres! Èrdeklődni: Seres Ëva +36-20-3931782 Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál

Ügyfélszolgálati adatrögzítő

Cityfood Magyarország Kft. - Vecsés
Ügyfélszolgálati adatrögzítő Cityfood Magyarország Kft. Microsoft Office felhasználó szintű ismeretek Outlook ismerete Minimum középfokú iskolai végzettség

Minőségellenőr

Equip-Test Kft. - Vecsés
Minőségellenőr Equip-Test Kft. Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő mely vállalat, ipari termékek

Contact Center munkatárs - Vecsés

Országos Dohányboltellátó Kft. - Vecsés
Contact Center munkatárs - Vecsés Országos Dohányboltellátó Kft. Az Országos Dohányboltellátó Kft. keresi lelkes, magabiztos és jó problémamegoldó munkatársát

Címkéző / Csomagoló

Rossmann HU - Üllő
Bolthálózatunkba kiszállítandó áruk felcímkézése Munkakör betöltésének feltételei Két műszakos munkarend vállalása Amit kínálunk Stabil céges háttér 4, 6,

Bútorüzletbe eladót keresünk!

Monor
Monori bútorüzletbe keresünk eladót.Szakmai tapasztalat előnyt jelent,de nem feltétel

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Monor
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben