állás: Miskolc

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Megnevezés
Állások 1-10/953
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Bérletpénztáros (Jegy- és bérletpénztáros)

Miskolc
Foglalkozás megnevezése: Bérletpénztáros (Jegy- és bérletpénztáros) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola Minimum szakmai elvárás:

portaszolgálati feladatok

Miskolc
Diszpécser és portaszolgálati feladatok ellátására keres munkatársat miskolci cég. Elvárások, feladatok: • Közép szintű végzettség • Számítógép

Túravezető a nyíregyházi LEGO gyárban

Schonherz - Miskolc
Leírás Szeretsz gyerekekkel foglalkozni, és hamar megtalálod velük a közös hangot? Akkor ne habozz, jelentkezz most! A nyíregyházi LEGO gyárba várjuk aktív

Általános irodai adminisztrátor

Miskolc
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Szükséges végzettség: szakközépiskola Szakképzettség: Számítástechnikai

Ügyintéző

Leírás Olyan munkát keresel, amit rugalmas beosztásban végezhetsz, és szeptembertől könnyen az órarendedhez igazíthatod? Akkor ne hagyd ki a lehetőséget!

MVK Miskolc Városi Közlekedési Zártkörűen Működő R... - Miskolc
Foglalkozás megnevezése: Bérletpénztáros (Jegy- és bérletpénztáros) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt

Várkapitány kerestetik

Miskolc Holding Zrt. - Miskolc
„Kidoboltatván közhírré tétetik, hogy a diósgyőri uradalom ékkövének élére Várkapitány kerestetik! S bár fegyveres ellen nem fenyeget, a falak újak ’s erősek,

Adminisztrációs ügyintéző (perfekt gépírás, számítógépes ism...

MOK B-A-Z Megyei Területi Szevezet - Miskolc
Foglalkozás megnevezése: Adminisztrációs ügyintéző (perfekt gépírás, számítógépes ismeret) elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség:

Pénzügyi ellenőrzési referens

Allamkincstar - Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóság Államháztartási Iroda Költségvetési Ellenőrzési Osztály pályázatot hirdet pénzügyi ellenőrzési referens munkakör

titkárságvezető

Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság - Miskolc
Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Észak

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Miskolc
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.