állás: Mezőtúr

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/402
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Kézi csomagoló

Mezőtúr  +2 terület
Foglalkozás megnevezése: Kézi csomagoló Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó)

Mechanikaigép-összeszerelő (elektronikai szerelés, forrasztá...

Mezőtúr
Az állás: Mechanikaigép-összeszerelő (elektronikai szerelés, forrasztás) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: technikum, szakközépiskola,

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (kerti munka)

Mezőtúr
Az állás: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (kerti munka) elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Végzettség:

Intézményi takarító és kisegítő

Mezőtúr  +1 terület
A pozíció: Intézményi takarító és kisegítő Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Szállodai recepciós (angol vagy német nyelvtudással)

Mezőtúr
Foglalkozás megnevezése: Szállodai recepciós (angol vagy német nyelvtudással) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző, szakiskola

Általános irodai adminisztrátor

Szarvas
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: Adatbázis

Raktári munkás

Szarvas
Munkakör: Raktári munkás elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó)

Bolti dolgozó Budapest (6 órás munkavégzés)

LIDL - Mezőtúr
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Mechanikaigép-összeszerelő

Mezőtúr
Az állás: Mechanikaigép-összeszerelő elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola

Sütőipari munkás

Túrkeve
Foglalkozás megnevezése: Sütőipari munkás elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola Minimum

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Mezőtúr
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.