állás: Mezőtúr

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/172

Szállodatakarító

- Mezőtúr
Foglalkozás megnevezése: Szállodatakarító elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Takarító tapasztalat:

Szolgáltatási és szállítási munkatárs

- Mezőtúr - +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség:

Konyhai kisegítő

Foglalkozás megnevezése: Konyhai kisegítő Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Konyhai kisegítő

Bolti eladó

Munkaadó - Mezőtúr - +1 terület
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: technikum;szakközépiskola;szakmunkásképző. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés,

Kézi csomagoló

- Gyomaendrőd
Az állás: Kézi csomagoló elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó

Építőipari segédmunkás

- Túrkeve
A pozíció: Építőipari segédmunkás elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Ügyintéző

Munkaadó - Túrkeve
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: főiskola;szakközépiskola;gimnázium. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés,

Agrármérnök (földügyi előadó)

- Mezőtúr
Munkakör: Agrármérnök (földügyi előadó) Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: főiskola, technikum, gimnázium Elvárt szakképzettség:

Ellenőrző, javító műszerész

RAFI Hungaria Kft - Mezőtúr

Adminisztrációs ügyintéző

Munkaadó - Gyomaendrőd
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: gimnázium. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.01

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Mezőtúr
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben