állás: Mezőtúr

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/416
Töltsd fel az önéletrajzod - Hagyd, hogy a munkáltatók rád találjanak

Mezőtúri munka!

Mezőtúr
Új utazási iroda kezdi meg a működését Mezőtúron. Munkaajánlataink azoknak a fiataloknak esetleg családoknak szól, akik voltak már vakáció céljából utazni.

Magasan képzett ügyintéző

Mezőtúr
A pozíció: Egyéb magasan képzett ügyintéző Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: egyetem, főiskola Minimum szakmai elvárás: * Igazgatásszervező

Titkár(nő)

Mezőtúr
Az állás: Titkár(nő) Szükséges gyakorlat: 5 év fölött Iskolai végzettség: gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális elvárások: minimum

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Mezőtúr  +1 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Bolti eladó

Mezőtúr  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző, általános iskola Minimum szakmai elvárás:

csak rajtad áll a lehetőség

Mezőtúr
Dolgozz kínai egészségmegőrző multi cégnek, és Legyél te saját magad főnöke. Magadnak oszd be az idődet. Azzal foglalkozz, amit szeretsz csinálni. Nem számít

Takarító és kisegítő (részmunkaidő (állandó délután))

Mezőtúr
A pozíció: Egyéb takarító és kisegítő (részmunkaidő (állandó délután)) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség:

Szolgáltatási és szállítási munkatárs

Túrkeve  +1 terület
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok:

Alkatrész technikus

KITE Zrt. - Mezőtúr
Megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét, A cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel, Szakmai tudás fokozatos elsajátítása,

Mosodás

Szarvas
Az állás: Mosodás elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Mezőtúr
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben