állás: Mezőtúr

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/390
Megjelenítés:  összes állásajánlat - Csak olyan munkák, amelyekre ''Egyszerű jelentkezni''

Adatrögzítő

Mezőtúr
Az állás: Adatrögzítő Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Végzettség: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége tapasztalat: 0 év felett 1

Telefonos ügyintéző (adminisztrátor)

Mezőtúr
Munkakör: Telefonos ügyintéző (adminisztrátor) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

Konyhai kisegítő

Mezőtúr
A pozíció: Konyhai kisegítő elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: * Konyhai

Irodavezető

Mezőtúr
Az állás: Irodavezető Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó):

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Mezőtúr  +1 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Bolti eladó

Mezőtúr  +1 terület
Munkakör: Bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: főiskola, technikum, szakközépiskola Szakképzettség: * Idegenforgalmi

Logisztikai vezető (német nyelvtudással)

Mezőtúr
A pozíció: Logisztikai vezető (német nyelvtudással) Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: főiskola, szakközépiskola, gimnázium Minimum

Adminisztrációs ügyintéző

Gyomaendrőd
Foglalkozás megnevezése: Adminisztrációs ügyintéző Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás

Kereskedő

Mezőtúr
A pozíció: Kereskedő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Szakképzettség: Kereskedő-boltvezető Fizetés (bruttó): 111 000

Marketing- és pr-ügyintéző

Mezőtúr
Foglalkozás megnevezése: Marketing- és pr-ügyintéző elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: főiskola, technikum, szakközépiskola Elvárt

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Mezőtúr
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben