állás: Mezőkövesd

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/511

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Eger - +1 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Gyógyászati segédeszköz eladó (-gyógyászati segédeszköz forg...

- Eger
Az állás: Gyógyászati segédeszköz eladó (-gyógyászati segédeszköz forgalmazó) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola,

Áruházi eladó (-Eladó, pénztáros)

- Eger
Az állás: Áruházi eladó (-Eladó, pénztáros) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: szakiskola Minimum szakmai elvárás: Áruházi-üzletházi

Ruházati bolti eladó (-Árufeltöltő)

- Eger
Munkakör: Ruházati bolti eladó (-Árufeltöltő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola Elvárt

Bolti eladó

- Eger
Munkakör: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: ABC eladó Fizetés (bruttó): megegyezés /

Szállodai recepciós

Munkaadó - Eger
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: gimnázium. Munkarend, munkaidő beosztás: állandó éjszakai műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.03

Eladó, pénztáros

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakiskola. Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.04.01 – .

Kultúrcikk eladó

- Eger
Az állás: Kultúrcikk eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola Elvárt szakképzettség: Áruházi

Élelmiszer eladó

- Eger
A pozíció: Élelmiszer eladó Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző, általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Üdülőgondnok (-szálloda gondnok, gondnok)

- Eger
A pozíció: Üdülőgondnok (-szálloda gondnok, gondnok) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola Szakképzettség: Nincs

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Mezőkövesd
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben