állás: Makó

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Megnevezés
Állások 1-10/967
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Bolti eladó

Gabi-ProfiDog Korlátolt Felelősségű Társaság - Makó
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Bolti eladó

Makó  +1 terület
Az állás: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Adatrögzítő (ADMINISZTRÁTOR)

OMSZ DAR MENTŐSZERVEZET - Szeged
Foglalkozás megnevezése: Adatrögzítő (ADMINISZTRÁTOR) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Vállalkozási ügyintéző (vállalkozásfejlesztési munkatárs)

Makó
Munkakör: Vállalkozási ügyintéző (vállalkozásfejlesztési munkatárs) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: egyetem, főiskola,

Gépkezelő

Givaudan - Makó
Gépkezelő Gépkezelőként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni. Támogatni fogod a Termelési osztályt minden a részlegre

Gépkezelő

Giaudan - Makó
Gépkezelő Gépkezelő Gépkezelőként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni. Támogatni fogod a Termelési osztályt minden a

Címkéző munkatárs

Operator ( disabled) Címkéző munkatárs ( megváltozott munkaképességű kollégák jelentkezését várjuk) Címkéző munkatársként multinacionális környezetben lesz

CSONGRÁD MEGYEI KERESKEDELMI ÉS IPARKAMARA - Makó
Foglalkozás megnevezése: Vállalkozási ügyintéző (vállalkozásfejlesztési munkatárs) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem, főiskola,

Címkéző munkatárs ( megváltozott munkaképességű kollégák jelentkezését várjuk) Címkéző munkatársként multinacionális környezetben lesz lehetőséged a

Építési szakipari munkatárs

Makó
Foglalkozás megnevezése: Egyéb építési szakipari foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, szakiskola, általános

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Makó
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.