állás: Makó

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Megnevezés
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/634

Általános irodai adminisztrátor

Makó  +1 terület
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Makó  +2 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

1 fő Esetmenedzser

Makói Egyesített Népjóléti Intézmény - Makó
Makói Egyesített Népjóléti Intézmény a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Makói Egyesített

pályázati ügyintéző

Makói Polgármesteri Hivatal - Makó
Makói Polgármesteri Hivatal a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Makói

Takarítókat keresünk / 1300 Ft órabér

Szeged
Magyarország legnagyobb háztartások takarításávalfoglalkozó cégünkbe takarítókat keresünk Szeged éskörnyékbeli háztartások takarításához. Csak leinformálható,

Eladó - Szeged

Deichmann - Szeged
20-25 Std/Woche Einsatzbereich: Szeged Eintrittsdatum: azonnal Führungsaufgaben: vevőkiszolgálás a cég előírásainak megfelelően, az áruprezentáció

Rendezvényszervező és -bonyolító

Szeged
A pozíció: Rendezvényszervező és -bonyolító (RENDEZVÉNYSZERVEZŐ) Szükséges gyakorlat: 1 év felett 2 évig Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium

Ügyélszolgálati Tanácsadó (Szeged)

Vodafone - Szeged
Ügyélszolgálati Tanácsadó (Szeged) - SZE000003 Vodafone Magyarország Ügyfélszolgálati Tanácsadó munkatársat keres szegedi márkaképviseleteibe A munkakör

Asszisztens

Sporoljgroup.eu Kft. - Szeged
• vezetők munkájának támogatása • pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása • irodai folyamatok koordinálása • kapcsolattartás belső és külső

Otthonról végezhető munka

Szeged
Egy ajándék Neked munkatársat keres OTTHONRóL VéGEZHETő MUNKA pozició betöltésére Munkavégzés helye: Csongrád megye - Szeged Cégről: Elfogadsz tőlem egy

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Makó
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben