állás: Makó

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/802

Ügyintéző (asszisztens)

Makó
Foglalkozás megnevezése: Egyéb ügyintéző (asszisztens) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző

Árellenőr

Tesco - 4 157 véleménynyilvánítás - Makó
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: Gondoskodik róla, hogy az áruházban a termékek helyes ára legyen

Sales Manager

Bodrogi Bau Kft. - Makó
Sales Manager Bodrogi Bau Kft. A Grand Hotel Glorius egy kihívásokkal teli és magas teljesítőképességet igénylő munkakör betöltésére invitál. A Grand Hotel

belső ellenőr

Makói Polgármesteri Hivatal - Makó
Makói Polgármesteri Hivatal a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Makói

Vevőszolgálati asszisztens

Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: -A vásárlók teljes körű, elsőosztályú kiszolgálása, informálása,

Szerszámgyártás koordinátor

Continental - Makó
> Beérkezett dokumentumok átvétele, nyilvántartása. > Feladatul kapott cikkszámokkal kapcsolatos koordinációs feladatok elvégzése: Dokumentum készítés,

Románul beszélő irodai munkatársat keresünk

Szeged
Magyarul és románul anyanyelvi szinten beszélőirodai munkatársat keresünk napi 4 órában. A munka végzés helye Szeged. Bérezés megegyezés szerint

Boncmester

Makó
Munkakör: Boncmester Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Végzettség: egyetem Szakképzettség: Általános orvos tapasztalat: nem szükséges Speciális követelmény: a

Pénztáros és e- útdíj értékesítő Pénztáros

aprohirdetesingyen.hu - Makó
Logisztikai szolgáltatást nyújtó cég e-útdíj értékesítő pozícióba keres munkatársat. A munkvégzés jellege 12 folyamatos munkarendben történik. Feladatok e-

boncmester

Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmez... - Makó
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Makó
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben