állás: Kunszentmiklós

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Állások 1-10/485
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Kézi csomagoló

Kunszentmiklós
Foglalkozás megnevezése: Kézi csomagoló elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola, általános iskolai végzettség nélküli

Gépi töltő (Festéktöltőgép kezelő)

Munkakör: Gépi töltő (Festéktöltőgép kezelő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző

Titkárnő, ügyintéző

Goldi- Módi Kft. - Ráckeve
Titkárnő, ügyintéző Goldi- Módi Kft. Társaságunk 1990-ben alakult. A GOLDI-MÓDI Kft. családi vállalkozás, tulajdonosait megalakulásától napjainkig ugyanazok a

Szolgáltatási és szállítási munkatárs

Ráckeve
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános

Fogyasztásmérő leolvasó

Díjbeszedő Holding Zrt. - Ráckeve  +1 terület
A Díjbeszedő Holding Zrt. Leolvasási Főosztálya Fogyasztásmérő leolvasó munkatársakat keres az alábbi településeken és vonzáskörzetében található

Bolti eladó (bolti kisegítő)

LAGUNA-GOLD Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt... - Kiskunlacháza
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (bolti kisegítő) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző, szakiskola, általános

Csomagológép-kezelő

Szabadszállás
Munkakör: Csomagológép-kezelő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó) jövedelem

Fröccsöntőgép beállító

Dinamikusan fejlődő kunszentmiklósi műanyag fröccsöntő üzembe, három műszakos munkarendbe, hosszú távra, targonca vezetői engedéllyel és több éves fröccsöntő

Gépkezelő operátor – összeszerelő munka

Humilitas Kft. - Dömsöd  +4 terület
OPERÁTORI MUNKA Azonnali munkakezdés - pályakezdők jelentkezését is várjuk. Feladatok: Műanyag ipari gyártó sorok kiszolgálása Összeszerelési feladatok

Eladó-pénztáros

SPAR - 1 030 véleménynyilvánítás - Kiskunlacháza  +2 terület
A rábízott szakterület (pult, polc) folyamatos felügyelete, ellenőrzése a polctükör betartása mellett A feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kunszentmiklós
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.