állás: Kunszentmiklós

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Állások 1-10/448
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Termék-összeszerelő

Kunszentmiklós
Munkakör: Egyéb termék-összeszerelő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Egyéb termék-összeszerelő

MC TERMELŐ KFT. - Kunszentmiklós
Foglalkozás megnevezése: Egyéb termék-összeszerelő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Adminisztrátor

HUNLAND-TRADE Kft. - Bugyi
Adminisztrátor HUNLAND-TRADE Kft. Adatrögzítés (AX) a vállalat irányítási rendszerébe A nyilvántartási rendszer naprakész karbantartása, felhasználóinak

Betanított operátor, összeszerelő

Munkakör: Egyszerű ipari foglalkozású (betanított operátor, összeszerelő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség

Egyszerű mezőgazdasági foglalkozású

Szalkszentmárton
A pozíció: Egyszerű mezőgazdasági foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola, általános iskolai végzettség

Óvodai dajka

Varga Domokos Általános Művelődési Központ - Kunszentmiklós
Varga Domokos Általános Művelődési Központ a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Varga

karbantartó

Miklóssy János Sportközpont-Kunszentmiklós - Kunszentmiklós
Miklóssy János Sportközpont-Kunszentmiklós a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Miklóssy

Bolti eladó

Szabadszállás  +1 terület
Munkakör: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Szakképzettség: * ABC eladó * Nincs szakképzettsége Fizetés

Elektromoshálózat-szerelő, -javító

TELEKI ZOLTÁN - Kunszentmiklós
Foglalkozás megnevezése: Elektromoshálózat-szerelő, -javító elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség:

Pedagógiai asszisztens

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kunszentmiklós
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.