állás: Kunszentmárton

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Megnevezés
Állások 1-10/387
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor

Szarvas
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges végzettség: szakközépiskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége

Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő

Magyar Posta - 18 véleménynyilvánítás - Martfű
Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Szolnok 1 körzeti posta irányítása alá tartozó Martfű posta Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő munkakörbe

Adminisztrációs ügyintéző

Szarvas
A pozíció: Adminisztrációs ügyintéző elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: gimnázium Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Konyhai kisegítő

Cserkeszőlő  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Konyhai kisegítő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola,

Bolti dolgozó

LIDL - 2 462 véleménynyilvánítás - Martfű  +1 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja

Egyéb, máshova nem sorolható szolgáltatási foglalkozású

MAGYARORSZÁGI ZSIDÓ SZOCIÁLIS SEGÉLY ALAPÍTVÁNY - Szarvas
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható szolgáltatási foglalkozású elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: általános

Udvaros

Szarvas
Munkakör: Udvaros Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Fizetés

Szolgáltatási munkatárs

Szarvas
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható szolgáltatási foglalkozású Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: általános iskolai

Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor)

Tiszakécske
Az állás: Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség:

Raktárkezelő

Szarvas
Foglalkozás megnevezése: Raktárkezelő elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Nincs

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kunszentmárton
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.