állás: Kunszentmárton

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Állások 1-10/342
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Eladó Pénztáros

Rossmann HU - Kunszentmárton
vásárlók magas szintű kiszolgálása az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése raktári rend folyamatos fenntartása, időszakos

Bolti eladó

Kunszentmárton  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, szakiskola Minimum szakmai elvárás: ABC eladó

Büfé-, bisztróvezető

Kunszentmárton
A pozíció: Büfé-, bisztróvezető Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: gimnázium, szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Targoncavezető (Műszakvezető)

Munkakör: Targoncavezető (Műszakvezető) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző

Sertésgondozó

Foglalkozás megnevezése: Sertésgondozó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható

Bolti eladó

TISZAFÖLDVÁRI COOP KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ ZÁR... - Kunszentmárton
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, szakiskola Elvárt szakképzettség: ABC eladó

Irodai, ügyviteli munkatárs

Szarvas
A pozíció: Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt

Tiszaföldvár területére keresünk munkatársakat kiemelt órabé...

Tiszaföldvár
Tiszaföldvár területére keresünk munkatársakat kiemelt órabérrel. Üzlet őrzésére 600 ft órabérrel. Bejelentett munkaviszony,kiemelt bérezés,egyéb juttatások.

Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő

Magyar Posta - 20 véleménynyilvánítás - Tiszaföldvár
Magyar Posta Zrt. Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Tiszaföldvár 1 posta Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő munkakörbe munkatársat keres A

Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző

Magyar Posta - 20 véleménynyilvánítás - Lakitelek
Magyar Posta Zrt. Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Kiskunfélegyháza 1 körzeti posta irányítása alá tartozó Lakitelek posta Postanet ügyfélszolgálati

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kunszentmárton
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.