állás: Komárom

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/578
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Kereskedelmi munkatárs

Komárom
Folyamatosan bővülő, sikerorientált csapatunkba keresünk új férfi kollégákat azonnali kezdéssel. Feladatok: Üg yfelek magas szintű kiszolgálása Beérkező

Kézi csomagoló

Komárom
Munkakör: Kézi csomagoló Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: technikum, szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Komáromi munkaközvetítö irodánkba munkatársat keresünk

Komárom
Komáromi irodánkba keresünk munkaügyis végzettséggel kollégákat. Elvárások: Munkaüggyel kapcsolatos végzettség, jó komunikációs kézség,számítógépes ismeretek

Betanított munka Komáromban

Komárom
Komáromban operátorokat, raktári munkásokat keresünk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Érdeklődni: 0670/944

Főpénztáros

Magyar Posta - Komárom
Nyugati-magyarországi Területi Igazgatóság Komárom 1. posta Főpénztáros munkakörbe munkatársat keres A munkakört betöltő fő feladatai: Valamennyi a Magyar

Recepciós

Komárom
Foglalkozás megnevezése: Recepciós Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem, főiskola, szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség:

Konyhai kisegítő

Komárom
Foglalkozás megnevezése: Konyhai kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Bolti dolgozó Nyugat

LIDL - Komárom
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Komáromi ipari cég keresi leendő kollegáit!

Komárom
Komáromi cég kiválasztást tart, 3 szakos 8 órás munkavégzésre. Előnyök: Azonnali kezdés Hosszú távú lehetőség Cafeteria az első hónaptól Versenyképes

Raktári adminisztrátor

Kayser Automotive Hungária Kft. - Komárom
Raktári adminisztrátor Etikett nyomtatás , ragasztás Termelésből érkező készáru készletre vétele 1-2 éves tapasztalat gyártó környezetben Középfokú

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Komárom
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.