állás: Komárom

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/396

Adatrögzítő (Termelési adminisztrátor)

Komárom
Munkakör: Adatrögzítő (Termelési adminisztrátor) Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola Elvárt

Komárom ipari park

Komárom
Komáromi ipari parkba új állás lehetőségek! Autóipari partnercégünk részére keresünk hosszútávú munkára kollégákat. Az alábbi pozíciókba: - Varrónő - Tisztító

Raktári adminisztrátor

Sanmina - SCI Magyarország Kft. - Komárom
Feladatok: Beérkező egységek dokumentumainak kezelése, ügyintézése Egységek bevételezése különböző rendszerekbe Eltérések kezelése Csomagoló anyagok átvétele,

Raktáros állás Komárom

Komárom
Komáromi üzletházunk munkatársakat keres raktárosmunkakörbe...

HR munkatárs (Toborzás és kiválasztás terület)

Bonafarm Zrt. - Nagyigmánd
• Hirdetések elkészítése, a megfelelő helyen azok megjelentetése • Jelöltek előszűrése • Telefonos és személyes interjúk megszervezése, lebonyolítása •

Diszponens

Kayser Automotive Hungária Kft. - Komárom
Diszponens Feladatok: Napi kapcsolattartás a vevőkkel, társosztályokkal, Információáramlás biztosítása a társosztályok felé, Vevői igények leképezése a

Bolti eladó

Kakszi Lajos - Komárom
Komáromi üzletházunk értékesítő munkatársat keres. Fényképes önéletrajzokat a butormarketkft@gmail.com címre kérjük

Operátor (gyártósori összeszerelő)

Operátor (gyártósori összeszerelő) A dolgozók önálló, utasítás utáni munkavégzése Hüvelyek bepréselése Szelepek, könyökidomok, csatlakozók bepréselése

Junior kontroller

Bóly Zrt. - Nagyigmánd
Havi kontrolling zárási feladatok elvégzése Ágazati tervezés Riportok készítése, elemzése Beszámolók, prezentáció készítése Munkavégzéshez szükséges ismeretek

HR munkatárs

HR munkatárs Bonafarm Zrt. Hirdetések elkészítése, a megfelelő helyen azok megjelentetése Jelöltek előszűrése Telefonos és személyes interjúk megszervezése,

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Komárom
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben