állás: Kiskunhalas

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Állások 1-10/339
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Áruelőkészítő (Árukiadó)

Kiskunhalas
A pozíció: Áruelőkészítő (Árukiadó) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola, általános iskolai

Recepciós

Kiskunhalas
Munkakör: Recepciós Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális elvárások

Irodai asszisztenst keresek!

Kiskunhalas
Vezető asszisztenst keresek kiskunhalasi irodába. Szakmai tapasztalat nem szükséges, ingyenes képzést nyújtunk. Jelentkezési feltétel: Érettségi

Bolti dolgozó

LIDL - 2 583 véleménynyilvánítás - Kiskunhalas
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja

Udvari takarító

Kiskunhalas
A pozíció: Udvari takarító elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó)

Raktárkezelő

Jánoshalma
A pozíció: Raktárkezelő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs

Hidegbüfé-eladó

Kiskunhalas
A pozíció: Hidegbüfé-eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakiskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó): 161

Gyógyszer- és tápszerkészítő

Kunfehértó
A pozíció: Gyógyszer- és tápszerkészítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs

Műanyagtermék-gyártó gép kezelője

Kiskunhalas  +1 terület
Munkakör: Műanyagtermék-gyártó gép kezelője elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: technikum, szakközépiskola Minimum szakmai elvárás:

GONDNOK – Kunfehértó – Worklife

Worklife - Kunfehértó
GONDNOK – Kunfehértó – Worklife Gyógyszer és étrend-kiegészítõ készítmények gyártásával foglakozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kiskunhalas
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.