állás: Kiskunhalas

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Állásajánlatok 1-10/254
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Operátor

MOL - 18 véleménynyilvánítás - Kiskunhalas
Operátor ( 17000519 ) Állás típusa : Hagyományos Állás szintje : Külső munkatárs Képzettségi szint : Szakiskola Munkavégzés helye : Hungary

Általános irodai adminisztrátor

Kiskunhalas  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

Társaságunk optikai szaküzletébe keresünk ELADÓ munkatársat.

Ofotert - Kiskunhalas
Ofotért üzleteinkbe olyan érettségizettek jelentkezését várjuk, akik szívesen foglalkoznának optikai termékek értékesítésével, ajánlásával. Feladatok

Rendszeres helyettes

Magyar Posta - 15 véleménynyilvánítás - Kiskunhalas
Magyar Posta Zrt. Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Kiskunhalas 1 posta Rendszeres helyettes munkakörbe munkatársat keres A munkakört betöltő fő

Postahelyi üzemeltetési csoportvezető

Magyar Posta Zrt. Kelet-Magyarországi Területi Igazgatóság Kiskunhalas 1. posta Postahelyi üzemeltetési csoportvezető munkakörbe munkatársat keres A

Bolti dolgozó

LIDL - 2 163 véleménynyilvánítás - Kiskunhalas
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja

FRISS GYÜMÖLCS KERESKEDELMI KFT - Kecel
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Járványügyi felügyelő ( közegészségügyi-járványügyi felügyel...

Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság - Kiskunhalas
Foglalkozás megnevezése: Járványügyi felügyelő ( közegészségügyi-járványügyi felügyelő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem,

Pultos

Kiskunhalas
Az állás: Pultos elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó): 127

Bolti eladó

Jánoshalma  +1 terület
Munkakör: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kiskunhalas
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.