állás: Kiskunhalas

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Megnevezés
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/277

Általános irodai adminisztrátor

Kiskunhalas  +1 terület
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: technikum, szakközépiskola, gimnázium,

Betanított külterületi és támpont kézbesítő-címközvetítő

Magyar Posta - Kiskunhalas
Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság, Kiskunhalas 1 A típusú körzeti postája, napi 6 óra elfoglaltsági idejű betanított külterületi és támpont kézbesítő

Ügyintéző

Profield Munkaerő-kölcsönző Kft. - Kiskunhalas
Ügyintéző Profield Munkaerő-kölcsönző Kft. Részletfizetés iránt érdeklődők tájékoztatása Igények felmérése, ajánlatadás (banki és biztosítási szolgáltatások)

Bolti eladó (Bútorbolti eladó)

Kiskunhalas
Munkakör: Bolti eladó (Bútorbolti eladó) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális:

Bolti dolgozó Közép

LIDL - Kiskunhalas
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Bolti dolgozó Nyugat

Otthon végezhető internetes munka

Kiskunhalas
Kedves Érdeklődő! Én nem kínálok Önnek milliókat, se nem havi többszázezer forintot, de egy kis fizetés kiegészítésmindenkinek jól jöhet. Lehet Ön diák

Feldolgozóipari gép kezelője (Gépkezelő)

Kiskunhalas
Az állás: Egyéb, máshova nem sorolható feldolgozóipari gép kezelője (Gépkezelő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola

bér- és munkaügyi előadó

Kiskunhalasi Semmelweis Kórház - Kiskunhalas
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Kiskunhalasi Semmelweis

Szociális és mentálhigiénés munkatárs (Terápiás segítő)

Kiskunhalas
Munkakör: Szociális és mentálhigiénés munkatárs (Terápiás segítő) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: egyetem, főiskola Szakképzettség:

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kiskunhalas
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben