állás: Kiskunhalas

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/254

Rakodómunkás

- Kiskunhalas
Munkakör: Rakodómunkás elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális:

Adminisztrációs ügyintéző

Foglalkozás megnevezése: Adminisztrációs ügyintéző elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Szükséges végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium,

Kereskedelmi asszisztens

HABI Kft. - Kiskunhalas
Kereskedelmi asszisztens HABI Kft. A kiskereskedelmi részlegvezető munkájának támogatása, folyamatos javaslattétel a kiskereskedelmi részleg működtetésével

Vevőszolgálati pultos - Hiper

Tesco 2 668 véleménynyilvánítás - Kiskunhalas
Vevőszolgálati pultos - Hiper Szakterület megnevezése: Kiskereskedelem (áruházi területek) Munkavégzés helye: 6400 Kiskunhalas, Fejérföld u. 24. Főbb

Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr (sofőr)

A pozíció: Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr (sofőr) Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Jogosítvány

Bolti eladó (Pékség)

- Jánoshalma
Munkakör: Bolti eladó (Pékség) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, általános iskola Minimum szakmai elvárás: *

Uszodamester

- Kiskunmajsa
A pozíció: Uszodamester Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó)

Árukezelő

Foglalkozás megnevezése: Árukezelő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Járművezetési

Fémszerkezet gyártó (Kiskunhalas)

Napiallas.hu - Kiskunhalas
Leírás Főállásba, fémszerkezetek gyártására keresünk szakképzett, legalább 2 év szakmai gyakorlattal rendelkező, helyi illetőségű lakatos és ..

Üzletvezető-helyettes Közép

LIDL - Kiskunhalas
áruházunk zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb elégedettségének érdekében az üzletvezető távollétében az üzlet teljes körű irányítása

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kiskunhalas
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben