állás: Kiskunhalas

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/318
Megjelenítés:  összes állásajánlat - Csak olyan munkák, amelyekre ''Egyszerű jelentkezni''

Irodai adminisztrátor

Munkaadó - Kiskunhalas
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: gimnázium. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.02

Munkára embereket keresnénk+söför

- Kiskunhalas
Munkára embereket keresnénk + akinek jogsija van,autója...

Kézi csomagoló

Munkakör: Kézi csomagoló elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Speciális

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (Takarító)

A pozíció: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (Takarító) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség:

Ügyintéző

- Kiskunhalas - +1 terület
A pozíció: Egyéb ügyintéző Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola Szakképzettség: Tehergépkocsi-vezető tapasztalat: 0 év

Bolti eladó

Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális

Nyomdai gépmester

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: technikum;szakközépiskola;szakmunkásképző. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés,

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (Zöldterület kezelése)

Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (Zöldterület kezelése) elvárt gyakorlati idő: nem

belső ellenőr

Kiskunhalasi Semmelweis Kórház - Kiskunhalas
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Kiskunhalasi Semmelweis

Beszerzési munkatárs

MERKBAU KFT - Kiskunhalas
Beszerzési munkatárs MERKBAU KFT építési projektek (elsősorban nyílászáró munkanem) műszaki előkészítése, pályázati dokumentáció kidolgozása elnyert építési

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kiskunhalas
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben