állás: Kiskunhalas

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/519
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Adatrögzítő adminisztrátor

Kiskunhalas
Az állás: Adatrögzítő adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola Minimum szakmai elvárás: Számítógépes adatrögzítő

Szociális segítő (Szociális asszisztens)

Kiskunhalas
Foglalkozás megnevezése: Szociális segítő (Szociális asszisztens) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium,

Bolti dolgozó Nyugat

LIDL - Kiskunhalas
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Asszisztensi állás

Kiskunhalas
Pénzintézet keres asszisztens és ügyfélkapcsolati munkatársakat. Jelentkezési feltétel: -Érettségi bizonyítvány -B kategóriás jogosítvány -Jó és magabiztos

Bolti eladó

Kiskunhalas  +1 terület
A pozíció: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: ABC eladó Várható bruttó kereset (Ft / hó):

Bankfióki tanácsadó - Kiskunhalas

Erste Bank - Kiskunhalas
Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több

Konyhalány

Kiskunhalas
Foglalkozás megnevezése: Konyhalány elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Pultos

Kiskunhalas
A pozíció: Pultos Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Pincér Speciális: Pultos gyakorlat előny!

Egyszerű mezőgazdasági foglalkozású

Jánoshalma
Az állás: Egyszerű mezőgazdasági foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola, általános iskolai végzettség nélküli

Általános iskolai tanár, tanító

Kiskunhalas
Munkakör: Általános iskolai tanár, tanító Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: főiskola Szakképzettség: Tanító Speciális követelmény: Vallás

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kiskunhalas
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.