állás: Kecskemét

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/1 081
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor

Kecskemét
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai

Műanyagipari betanított munkás

Kecskemét
Az állás: Műanyagipari betanított munkás Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola, szakiskola Minimum szakmai elvárás: Jogosítvány:

Általános irodai adminisztrátor (ingatlan nyilvántartási ügy...

SZIMISWEET Gyártó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft... - Kecskemét
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (ingatlan nyilvántartási ügyintéző) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség:

RETI HUNGARY Korlátolt Felelősségű Társaság - Kecskemét
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Titkár(nő) (ügyvezetői asszisztens)

Kecskemét
A pozíció: Titkár(nő) (ügyvezetői asszisztens) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: főiskola, szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség:

ÖVEGES KÉPZŐ Kft. - Kecskemét
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Iskolai végzettség: gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Adatrögzítő adminisztrátor

MÉRLEG '94 Könyvelő Korlátolt Felelősségű Társaság - Kecskemét
Foglalkozás megnevezése: Adatrögzítő adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Pénzügyi

Általános irodai adminisztrátor (könyvelő,bérszámfejtő,titká...

Kecskemét
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor (könyvelő,bérszámfejtő,titkárnő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: technikum Szakképzettség:

Betanított munka

Kecskemét
Kecskemétre gyári betanított munkához keresünk munkavállalókat! Feladatok: - gépkezelés - csomagolás - minőségellenőrzés Elvárások: - jó állóképesség - 8

Küldeményfeldolgozó

Kecskemét
Az állás: Küldeményfeldolgozó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kecskemét
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.