állás: Kecskemét

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/1 262
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

levéltári kezelő

Magyar Nemzeti Levéltár - Kecskemét
Magyar Nemzeti Levéltár a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet MNL Bács-Kiskun Megyei

Általános irodai adminisztrátor

Kecskemét
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: * Irodai

adminisztrátort felveszünk

Kecskemét
Kecskeméten nyíló gránit bemutatókertbe keresünk kereskedelmi végzetséggel, de legalább érettségivel rendelkező kereskedelmi ügyintézőt. Elvárások:

Kézi csomagoló

Kecskemét
A pozíció: Kézi csomagoló Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Várható bruttó kereset (Ft /

Csomagoló/gépkiszolgáló

Kecskemét
Munkakör: Egyszerű ipari foglalkozású (csomagoló/gépkiszolgáló) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Minimum szakmai

Irodai aszisztens

Kecskemét
Kecskeméti irodába keresek irodai feledatok ellátására munkatársakat. A munka könnyen végezhető szaktudást nem igényel. Olyanok jelentkezzenek akik jelenleg

Minőségi ellenőr (minőségellenőr-csomagoló)

Kecskemét
Az állás: Minőségi ellenőr (minőségellenőr-csomagoló) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola

Eladó

Vision Express - Kecskemét
Feladatok: Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a

Szállodai szobaasszony

Kecskemét
A pozíció: Szállodai szobaasszony Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Nincs

közterület-felügyelő

Kecskeméti Városrendészet - Kecskemét
Kecskeméti Városrendészet a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Kecskeméti

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kecskemét
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.