állás: Kecskemét

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/779
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor (asszisztens újságírói ambíc...

Kecskemét
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor (asszisztens újságírói ambícióval) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: gimnázium Minimum

Kézi csomagoló

Kecskemét
A pozíció: Kézi csomagoló Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó) jövedelem:

Betanított munka

Kecskemét
Kecskeméti gyártó cégünk részére keresünk hosszútávra Nöi munkavállalókat 2 műszakos munkarendbe! Amit elvárunk: - Jó készügyesség -Jó színlátás -Precíz

Titkár(nő)

Kecskemét
Az állás: Titkár(nő) Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Idegen nyelvek: lengyel (nagyon

Adminisztratív munkatárs

VILLUMEN Kft. - Kecskemét
Adminisztratív munkatárs VILLUMEN Kft. Cégünk tevékenysége a villamos ipari és világítástechnikai partnereink kiszolgálása lámpatestekkel, fényforrásokkal és

Kereskedelmi ügyintéző

Kecskemét
Az állás: Kereskedelmi ügyintéző Szükséges gyakorlat: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: főiskola, szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás:

Szolgáltatási munkatárs (piacfelügyelő)

Kecskemét
A pozíció: Egyéb, máshova nem sorolható szolgáltatási foglalkozású (piacfelügyelő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola

Éjjeli őr

Kecskemét
Éjjeli őrt keresünk telephelyünkre alkalmi munkavégzésre. Elsősorban nyugdíjasok jelentkezését várjuk! Fizetés megegyezés szerint

Betanított munkás

PAX 96 Kft. - Kecskemét
Betanított munkás PAX 96 Kft. Cégünk két évtizede foglalkozik virágföld gyártással és és egyéb árucsomagolással. Országos vevőkörrel rendelkezünk. A

Hétvégés bolti dolgozó

LIDL - 1 960 véleménynyilvánítás - Kecskemét
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kecskemét
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.