állás: Kecskemét

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/795

Általános irodai adminisztrátor (Titkárnő)

- Kecskemét
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (Titkárnő) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum

Személygépkocsi-vezető (újságterítés)

- Kecskemét
A pozíció: Személygépkocsi-vezető (újságterítés) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Szakképzettség: Nincs

Bolti eladó (+pénztáros)

- Kecskemét
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (+pénztáros) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakiskola Szakképzettség: ABC eladó Várható bruttó kereset

Csomagoló

MAPO-Bau Kft. - Kecskemét
A MAPO- Bau Kft. piacvezető járműipari partnere részére csomagoló kollégát keres Kecskemétre több műszakos munkarendbe. Feladatok: csomagolási feladatok

ELADÓ

H & M - Kecskemét
Jelenkezőket keresünk a következő tapasztalattal, készségekkel és adottságokkal: - Minimum 1 éves tapasztalat vásárlói kiszolgálásban, lehetőleg

Beszerzési asszisztens

Malen Kft. - Kecskemét - +1 terület
Munkahelyi információk A munkavégzés helye: Kecskemét Munkaidő: teljes munkaidő Feladatkör, kompetenciák és felelősség Kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi

Munkaügyi és tb-ügyintéző

Társadalombiztosítási kifizetőhely - Kecskemét
Munkaügyi és tb-ügyintéző Társadalombiztosítási kifizetőhely bérszámfejtés (havi- és teljesítménybér, műszak- és túlórapótlék elszámolása) Tb ügyintézés

Utazási irodai ügyintéző

- Kecskemét
Munkakör: Utazási irodai ügyintéző Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: * Nincs szakképzettsége *

Raktáros

Munkaadó - Kecskemét
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakmunkásképző;szakiskola. Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete,

Minőségi ellenőr

- Kecskemét
Az állás: Minőségi ellenőr Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Minőségellenőr Idegen nyelvek: *

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kecskemét
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben