állás: Kőszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/747
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Kereskedelmi-gazdasági ügyintéző (gazdasági ügyintéző)

Kőszeg
Az állás: Kereskedelmi-gazdasági ügyintéző (gazdasági ügyintéző) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: főiskola, szakközépiskola Elvárt szakképzettség

Recepciós adminisztrátor

Autófókusz Kft. - Szombathely
Az 1988-ban alakult Autófókusz Kft. fő tevékenységi köre a gépjármű-kereskedelem. A vállalkozás a BMW és Toyota márkák képviseletét látja el, a járművek és

Minőségi ellenőr (betanított minőségi ellenőr)

Szombathely
A pozíció: Minőségi ellenőr (betanított minőségi ellenőr) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző, szakiskola Minimum szakmai elvárás

DOHÁNYBOLTI ELADÓ

MAGYAR TABAK BETÉTI TÁRSASÁG - Kőszeg
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG Számítástechnikai ismeretek IT

Logisztikai ügyintéző (Logisztikus)

Sopronkövesd
Munkakör: Logisztikai ügyintéző (Logisztikus) elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Végzettség: egyetem, főiskola Elvárt szakképzettség: * Gazdasági

Helyszíni ellenőrzési referens

Allamkincstar - Szombathely
A Magyar Államkincstár Vas Megyei Igazgatósága pályázatot hirdet helyszíni ellenőrzési referens munkakör határozatlan idejű kormányzati szolgálati

GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ

JURISICS-VÁR MŰVELŐDÉSI KÖZPONT ÉS VÁRSZÍNHÁZ - Kőszeg
Iskolai végzettség FŐISKOLA, SZAKKÖZÉPISKOLA, Szakképzettség ÁLTALÁNOS GAZDASÁGI ÉS STATISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ Gyakorlati idő NINCS Számítástechnikai ismeretek IT

Takarító és kisegítő (takarító)

Bük
Munkakör: Egyéb takarító és kisegítő (takarító) Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Lapocka csontozás

Bük
Lapockacsontozóba keresünk gyakorlattal rendelkezőket. Holland cég, holland bejelentés. Fizetés: Bruttó 2200-2600 euro Próbamunka van, ill lehet pályakezdő

Betanított kézbesítő (Betanított egyesített kézbesítő, címkö...

Kőszeg
A pozíció: Betanított kézbesítő (Betanított egyesített kézbesítő, címközvetítő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kőszeg
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.