állás: Kőszeg

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Megnevezés
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/941

BOLTI ELADÓ,KISEGÍTŐ

MODAMO PLUS KERESKEDELMI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁR... - Szombathely
Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Megjegyzés FESTÉK ÉS

Üzletvezető-helyettes (heti 30 óra)

dm drogerie markt - Kőszeg
A dm üzletpolitikájának megvalósítása Hatékony készletgazdálkodás, pontos készletvezetés, áruátvétel, üzletkép kialakítása az utasításoknak megfelelően

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ

HUMÁNIA HRS GROUP ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSAS... - Szombathely
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Megjegyzés JELENTKEZÉS: CSOPORTOS TÁJÉKOZTATÓN -

Eladó - Szombathely, Park Center

Deichmann - Szombathely
20-25 Std/Woche Einsatzbereich: Szombathely Eintrittsdatum: azonnal Berufserfahrung: Keine Berufserfahrung Führungsaufgaben: vevőkiszolgálás a cég

Irodai munkatárs (Szombathely vonzáskörzete)

Ember Fejlesztes HU - Szombathely
Szombathelytől néhány km-re lévő, lakatosipari céghez keresünk egy, a munkájában precíz, strukturált gondolkodásmódú ADMINISZTRÁTOR kollégát. Te vagy a

Logisztikai asszisztens (Szombathely)

Határozott kiállású, kiváló koordinációs készség gel rendelkező LOGISZTIKAI ASSZISZTENS -t keresünk komoly szakmai háttérrel, stabil pénzügyi helyzettel,

SZÁLLODAI SEGÉDMUNKÁS

HUNGUEST HOTEL RÉPCE GOLD - Bük
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Foglalkoztató Foglalkoztató HUNGUEST HOTEL RÉPCE

Gyártósori összeszerelő (operátor)

- Kőszeg - +1 terület
Munkakör: Gyártósori összeszerelő (operátor) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Raktári ügyintéző (Szombathely)

Szombathelyi multinacionális gyártó vállalat hosszú távra RAKTÁRI ÜGYINTÉZŐ kollégát keres az alábbi feltételekkel: minimum középfokú végzettség német

ASSZISZTENS

VASI FITOKONT SZOLGÁLTATÓ KFT - Szombathely
Követelmények ANGOL NYELVISMERET, FELHASZNÁLÓI SZINTŰ SZÁMÍTÓGÉPES ISMERET, "B" KAT. JOGOSÍTVÁNY SZÜKSÉGES. Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, Szakképzettség NINCS

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kőszeg
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben