állás: Kőszeg

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/798

Adminisztrátor - irodai asszisztens (Szombathely)

Ember Fejlesztes HU - Szombathely
Vas megye egyik legdinamikusabban törekvő és fejlődő felnőttképző szerve munkatársat keres adminisztrátor pozícióba. Te vagy a Mi Emberünk, ha: nem

Ügyfélszolgálati központ tájékoztatója (ügyfélszolgálati mun...

- Szombathely
Foglalkozás megnevezése: Ügyfélszolgálati központ tájékoztatója (ügyfélszolgálati munkatárs) Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Végzettség: főiskola,

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

PANNON LAPOK TÁRSASÁGA KFT. - Szombathely
Követelmények ÉRETTSÉGI VAGY FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉG. LEGALÁBB 3 ÉV ÜGYFÉLSZOLGÁLATI/ ÉRTÉKESÍTÉSI TAPASZTALAT. Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, FŐISKOLA,

FUTÁR /NAPPALI MUNKAREND

BEN & KAR BT - Szombathely
Követelmények "B" KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY; NAPPALI FUTÁRSZOLGÁLAT Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, SZAKKÖZÉPISKOLA, Szakképzettség NINCS

Beszerző (beszerző, értékesítő (irodai munka))

Munkakör: Beszerző (beszerző, értékesítő (irodai munka)) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs

BESZERZŐ, ÉRTÉKESÍTŐ (IRODAI MUNKA)

RENOVO' 82 KFT - Szombathely
Követelmények ÉRETTSÉGIZETTEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJÁK. FELHASZNÁLÓI SZINTŰ SZÁMÍTÁSTECHNIKAI ISMERET SZÜKSÉGES. Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA,

ADMINISZTRATÍV IRODAI MUNKA

Követelmények KÖNYVELŐI VÉGZETTSÉG FELTÉTEL. KÖZGAZDASÁGI FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉG ELŐNY. Iskolai végzettség EGYETEM, SZAKKÖZÉPISKOLA, FŐISKOLA, Szakképzettség

Logisztikai ügyintéző (Ref. kód: PR62)

LuK Savaria Kft. - Szombathely
Logisztikai ügyintéző (Ref. kód: PR62) LuK Savaria Kft. "Közösen tartjuk mozgásban a Világot" - hangzik a Schaeffler csoport mottója. Vállalatcsoportunkat

GYÓGYSZERTÁRI ASSZISZTENS

HOMA KERESKEDELMI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG - Kőszeg
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, Szakképzettség GYÓGYSZERTÁRI ASSZISZTENS Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Megjegyzés JELENTKEZÉS MÓDJA: SZENTBENEDEKPATIKA

Intézményi takarító és kisegítő (intézményi takarító és kise...

Az állás: Intézményi takarító és kisegítő (intézményi takarító és kisegítő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: általános iskola Elvárt

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Kőszeg
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben