állás: Hatvan

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/887
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Kereskedelmi munkatárs (betanított minőség ellenőr)

Hatvan
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható kereskedelmi foglalkozású (betanított minőség ellenőr) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség:

Fémipari céghez adminisztrátort keresünk

Lőrinci  +1 terület
TéK MI Kft. (Panox) Lőrinci telephelyére az alábbi munkakör betöltésére felvételre keres: ADMINISZTRÁTORT: Feladatok: -Vezetők napi munkájának adminisztratív

Kézi csomagoló (ruhaválogató)

Hatvan
Munkakör: Kézi csomagoló (ruhaválogató) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Fizetés

Árellenőr

Tesco - 6 477 véleménynyilvánítás - Hatvan  +1 terület
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: - Gondoskodik róla, hogy az áruházban a termékek helyes ára

Betanított egyesített kézbesítő-címközvetítő

Magyar Posta - Hatvan  +1 terület
Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Gyöngyös 1 körzeti posta irányítása alá tartozó Hatvan 1 A típusú posta Betanított egyesített kézbesítő

Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző

Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Gyöngyös 1 körzeti posta irányítása alá tartozó Hatvan 1 A típusú posta Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző

Áruszállító (gépkocsivezető)

Lőrinci
Foglalkozás megnevezése: Áruszállító (gépkocsivezető) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség:

Értékesítési munkatárs - Hatvan (Partner)

Telenor - Hatvan
Főbb feladatok Telenor szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése; Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése; Tevékenység adminisztrációja

osztályvezető

Hatvani Közös Önkormányzati Hivatal - Hatvan
Hatvani Közös Önkormányzati Hivatal a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Hatvani

Ügyfélszolgálati munkatárs- Ügyfélreferens

Hatvan
Pénzintézet, Hatvani irodájába, ügyfél szolgálati feladatok ellátására, munkatársat keres. Feltételek: -diploma -precíz munkavégzés -motivált személyiség

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hatvan
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.