állás: Hajdúszoboszló

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/1 280

Általános irodai adminisztrátor (Pályakezdők jelentkezését v...

- Debrecen
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (Pályakezdők jelentkezését várjuk!) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola,

orvosírnok

Unideb - Debrecen
A közalkalmazotti jogviszony időtartama: - határozott idejű (2015.09.22-2015.12.31.) Foglalkozás jellege: - teljes munkaidő A munkavégzés helye : DE KK

Raktári adminisztrátor állás

- Balmazújváros
Balmazújváros határában levő hűtőházba keresünk 1fő raktári adminisztrátort. Elvárások: - 2 műszakos munkarend vállalása - Számítógép magabiztos használata -

Áruösszekészítő (Túraszedő-áruösszeállító)

- Debrecen
Munkakör: Áruösszekészítő (Túraszedő-áruösszeállító) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás:

Bolti eladó (ÚJSÁGÁRUS)

- Hajdúszoboszló
A pozíció: Bolti eladó (ÚJSÁGÁRUS) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakiskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális követelmény:

Intézményi takarító és kisegítő

- Nádudvar
Munkakör: Intézményi takarító és kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Kereskedelmi ügyintéző

- Debrecen
A pozíció: Kereskedelmi ügyintéző Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: egyetem, főiskola, technikum, szakközépiskola Minimum szakmai elvárás:

Takarítás hajdúszoboszlói gimnáziumban azonnal

Hajdúszoboszlón lévő gimnázium napi takarításimunkálataira keresek helyi, megbízható, takarításigyakorlattal rendelkező takarítónőt azonnalikezdéssel,

Targoncavezető

Munkaadó - Hajdúszoboszló
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakmunkásképző. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Sau Kft. - Debrecen
Ügyfélszolgálati munkatárs Sau Kft. Piacvezető telekommunikációs márkaüzletébe Az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat: Lelkes és elkötelezett

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hajdúszoboszló
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben