állás: Hajdúszoboszló

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Állások 1-10/1 320
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző

Magyar Posta - 20 véleménynyilvánítás - Hajdúszoboszló
Magyar Posta Zrt. Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Hajdúböszörmény körzeti posta irányítása alá tartozó Hajdúszoboszló 2 posta Postanet

Irodai adminisztrátor

Baptista Tevékeny Szeretet Misszió - Balmazújváros  +3 terület
A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió irodai adminisztrátor munkatársakat keres szociális étkeztetési hálózatának bővítése céljából több szolgálatához.

Értékesítési és ügyfélkapcsolati munkatárs

Invitel HU - Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói Invitel Pontunkban termékek és szolgáltatások értékesítése lakossági és kisüzleti ügyfelek részére Ügyfélszolgálati, ügyfélmegtartási

Szállodai recepciós

Varga Sándor E.V. Family Clubhotel - Hajdúszoboszló
Foglalkozás megnevezése: Szállodai recepciós elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Hajdúszoboszló
Munkakör: Szállodai recepciós Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható bruttó

Általános irodai adminisztrátor

Debrecen
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Túravezető a nyíregyházi LEGO gyárban

Schonherz - Debrecen
Leírás Szeretsz gyerekekkel foglalkozni, és hamar megtalálod velük a közös hangot? Akkor ne habozz, jelentkezz most! A nyíregyházi LEGO gyárba keresünk

Dokumentációs munkatárs - minőségbiztosító

TEVA Gyógyszergyár Zrt. - Debrecen  +1 terület
A Teva Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye Minőségbiztosító Igazgatóság Dokumentációs munkatárs - minőségbiztosító munkatársat keres Feladatok: A

Ügyintéző

Debrecen
Foglalkozás megnevezése: Egyéb ügyintéző elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: főiskola, szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

Debreceni tervezőiroda keres irodai adminisztrátort

Debrecen
Debreceni tervezőiroda keres irodai adminisztrátor munkatársat, teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel. Főbb feladatok: • ügyvezető munkájának teljes körű

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hajdúszoboszló
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.