állás: Hajdúszoboszló

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/1 611
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Recepciós

Hajdúszoboszlói 4* szálloda - Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlói Hotel Délibáb **** szálloda Front Office részlegére, recepciós munkatársat keres. Feladatok Vendégek fogadása a recepción Check in/check

Bolti eladó

Hajdúszoboszló  +1 terület
A pozíció: Bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: * ABC eladó * Élelmiszer- és vegyiáru

Konyhai kisegítő

Munkakör: Konyhai kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó) jövedelem:

Ruházati bolti eladó (Adidas bolt)

Hajdúszoboszló
A pozíció: Ruházati bolti eladó (Adidas bolt) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Elvárt szakképzettség: Áruházi-üzletházi eladó Fizetés

Udvaros

Foglalkozás megnevezése: Udvaros elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai elvárás: * Nincs

Takarító / Takarítónő

Hajdúszoboszló, tigáz épület takarítására részmunkaidős takarító munkatársat keresünk, napi 3 órában. Munkaidő: Hétfőtől Péntekig 19:00 - 22:00 Fizetés: 3

Kereskedelmi ügyintéző

Megbízható cég keres kereskedelmi ügyintézői munkakörbe, számítógépes és gyakorlattal rendelkező munkatársat, napi 8 órás munkaidőben. Elvárások: minimum

ügyintéző

Unideb - Debrecen
A közalkalmazotti jogviszony időtartama : határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony Foglalkoztatás jellege : Teljes munkaidő A munkavégzés helye : Hajdú

Medencetakarító (Fürdős takarító)

A pozíció: Medencetakarító (Fürdős takarító) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

családsegítő

Debrecen Megyei Jogú Város Család- és Gyermekjólét... - Debrecen
Debrecen Megyei Jogú Város Család- és Gyermekjóléti Központja a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hajdúszoboszló
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.