állás: Hajdúszoboszló

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/1 315

Vevőszolgálati osztályvezető

Tesco - Hajdúszoboszló
Vevőszolgálati osztályvezető Szakterület megnevezése: Kiskereskedelem (áruházi területek) Munkavégzés helye: 4200 Hajdúszoboszló, Kabai útfél 0228/2 hrsz.

Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző

Magyar Posta - Debrecen
típusú – oktatási feladatokat is ellátó - üzletházi felvevő postája, napi 7 óra elfoglaltsági idővel, postanet ügyfélszolgálati ügyintéző II. munkakörbe

Asszisztens

Delog Kft. - Debrecen
A DELOG Kft. a Debreceni Logisztikai Központ és Ipari Park tulajdonosa és üzemeltetője back-office szolgáltatásainak támogatására keres asszisztens munkatársat

Bolti eladó

Munkaadó - Hajdúszoboszló - +2 terület
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakmunkásképző. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége:

Takarító

Munkaadó - Hajdúszoboszló
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: általános iskola. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége:

Mérnökségi Projektvezető

TEVA Gyógyszergyár Zrt. - Debrecen
TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye Gyógyszergyártó Igazgatóság Műszaki Mérnökség és Karbantartási Osztálya Mérnökségi Projektvezető munkatársat

iskolatitkár

Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Hajdúszobos... - Hajdúszoboszló
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Hajdúszoboszlói Tankerülete a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

Bolti eladó

- Debrecen
Munkakör: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Bolti pénztáros Fizetés (bruttó): 122 000–140 000

Intézményi takarító és kisegítő

- Hajdúszoboszló
Munkakör: Intézményi takarító és kisegítő Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Adatrögzítő

Országos Mentőszolgálat - Debrecen
Országos Mentőszolgálat a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Országos Mentőszolgálat Észak

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hajdúszoboszló
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben