állás: Hajdúböszörmény

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/1 188
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Konyhai kisegítő

Hajdúböszörmény  +1 terület
Munkakör: Konyhai kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Szakács Fizetés (bruttó): 127 500

Üzemi adminisztrátor

Kőröstej Kft. - Hajdúböszörmény
• Az üzemben keletkezett adatok nyilvántartása és rögzítése • Anyagmozgatási folyamatok, könyvelések rögzítése az SAP rendszerben • Meghatározott mérések

Pultos

Foglalkozás megnevezése: Pultos Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Pincér Várható bruttó kereset (Ft / hó): 161 000

Recepciós (telefonközpont kezelő)

Debrecen
Foglalkozás megnevezése: Recepciós (telefonközpont kezelő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző

Szolgáltatási és szállítási munkatárs

Hajdúböszörmény
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség:

Textilválogatói munka

Debrecen
Használt ruha Nagykereskedésünkbe keressük betanított munkára leendő új munkatársunkat. Bér, munkakör megállapodása a személyes elbeszélgetésen történik

Kollégiumi nevelőtanár

Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari... - Hajdúböszörmény
Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium - Hajdúböszörmény a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII.

Targoncavezető

A pozíció: Targoncavezető Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakiskola Minimum szakmai elvárás: Könnyűgépkezelő Várható (bruttó)

takarító

Debreceni Csokonai Színház - Debrecen
Debreceni Csokonai Színház a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Debreceni Csokonai Színház

Fafeldolgozó gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó

A pozíció: Fafeldolgozó gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakiskola Szakképzettség: Faipari

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hajdúböszörmény
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.