állás: Hajdúböszörmény

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/1 613
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Adminisztrátor

Magyar Sajt Kft. - Hajdúböszörmény  +8 terület
A Magyar Sajt Kft. ebesi munkavégzéssel Adminisztrátor kollégát keres! Feladatok: Munkarend elkészítés, adatrögzítés, munkaidő elszámolás és továbbítás,

Bolti eladó

Hajdúböszörmény  +2 terület
Munkakör: Bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Bolti pénztáros Fizetés (bruttó)

Biztonsági őr (Személy és vagyonőr)

Hajdúböszörmény
Foglalkozás megnevezése: Biztonsági őr (Személy és vagyonőr) elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Szükséges végzettség: szakiskola Minimum szakmai elvárás

Ügyviteli munkatárs

Debrecen
Ügyviteli munkatárs Feladatok: • Vezetők munkájának szakmai támogatása • Általános adminisztráció, ügyintézés • Döntés előkészítési anyagok összeállítása •

Irodába kisegítőt keresek

Hajdúböszörményi szorgalmas pályakezdő lányt adminisztratív munkakörbe alkalmi munkára keresek.Fényképes önéletrajzot a panoramadebrecen.ingatlan@gmail.com-ra

Pultos

Hajdúböszörmény  +3 terület
Foglalkozás megnevezése: Pultos Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (Állatgondozó kisegítő...

A pozíció: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (Állatgondozó kisegítő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség

Színvonalas otthoni munka - naponta biztos jövedelem

Debrecen
Ma már pénzkereső családtaggá vált a számítógépem az életemben! Otthonom kényelmében a napsütötte teraszomon, madárcsicsergés közepette teázgatva, online. Ha

Kereskedő

A pozíció: Kereskedő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális követelmény: Felétel

Pénzügyi tanácsadó / Telefonos munkatárs

Allianz Hungari Zrt. - Hajdúböszörmény  +3 terület
Egész Biztos Kft.Az Allianz partnere Olyan, a banki/biztosítási szektor iránt érdeklődő értékesítési tapasztalattal rendelkező, ambiciózus partnereket keresek

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hajdúböszörmény
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.