állás: Hajdúböszörmény

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/1 431

Általános irodai adminisztrátor

Hajdúböszörmény  +2 terület
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

Kézi csomagoló

Hajdúböszörmény
Foglalkozás megnevezése: Kézi csomagoló Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Nincs

Konyhai kisegítő

Hajdúböszörmény  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Konyhai kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - 3.51 087 véleménynyilvánítás - Hajdúböszörmény  +4 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Háztartási takarító és kisegítő (Takarító)

Foglalkozás megnevezése: Háztartási takarító és kisegítő (Takarító) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Szakképzettség:

Csomagolás, Komárom-Esztergom megye (ingyenes szállással)

Debrecen
Komárom-Esztergom megyei élelmiszeripari üzembekeresünk munkavállalókat fagyasztott pékárukcsomagolására! Amit kínálunk: hosszú távú munkalehetőség; 2

Állatgondozó szarvasmarhatelepre azonnali kezdéssel

Azonnali kezdéssel szarvasmarhatelepreállatgondozót keresek. Kiemelt bér, ottlakás ésteljes ellátás. Házaspárokjelentkezését is várom

Dohányárudai eladó (eladó,pénztáros)

Debrecen
Foglalkozás megnevezése: Dohányárudai eladó (eladó,pénztáros) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs

Irodavezető/személyi asszisztens

Debrecen
Cégünk számára keresünk állandó munkatársat,ügyvezető mellett végzendő adminisztrációsfeladatok ellátására. A megfelelő jelölt jó memóriával rendelkezik

Tejipari gép kezelője

Munkakör: Tejipari gép kezelője Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: technikum, szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hajdúböszörmény
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben