állás: Hajdúböszörmény

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/1 706
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Hajdúböszörmény  +5 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Betanított segédmunkás

Hajdúböszörmény
A pozíció: Egyszerű ipari foglalkozású (Betanított segédmunkás) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskolai végzettség nélküli Minimum

Pultfeltöltő, árufeltöltő

Munkakör: Pultfeltöltő, árufeltöltő Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola Elvárt szakképzettség:

Bolti eladó

Hajdúböszörmény  +2 terület
Az állás: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: ABC eladó Fizetés (bruttó): 129 000 fölött

Udvaros

Foglalkozás megnevezése: Udvaros elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskolai végzettség nélküli Szakképzettség: Nincs

Kézi csomagoló

Foglalkozás megnevezése: Kézi csomagoló Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Minimum szakmai

Üzletvezető-helyettes Kelet

LIDL - Hajdúböszörmény  +4 terület
áruházunk zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb elégedettségének érdekében az üzletvezető távollétében az üzlet teljes körű irányítása

csoportvezető

Polgármesteri Hivatal - Hajdúböszörmény - Hajdúböszörmény
Polgármesteri Hivatal - Hajdúböszörmény a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet

Takarító és kisegítő

Hajdúböszörmény  +1 terület
Munkakör: Egyéb takarító és kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskolai végzettség nélküli Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható

Fürdővezető

Hajdúböszörményi Városgazdálkodási Nonprofit Kft. - Hajdúböszörmény
Fürdővezető Hajdúböszörményi Városgazdálkodási Nonprofit Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat: a gyógyfürdő és strand eredményes irányítása napi

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Hajdúböszörmény
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.