állás: Győr

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/1 859

KIESŐ PÓTLÁSA

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI KORMÁNYHIVATAL - Győr
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Foglalkoztató Foglalkoztató GYŐR-MOSON-SOPRON

Adminisztrátor

Logo Trek Kft. - Győr
Győri székhelyű szállítmányozási cég adminisztrátort keres. Tapasztalat nem szükséges. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Megbízható, önálló munkavégzésre

iskolai adminisztrátor

Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum Baross Gáb... - Győr
Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum Baross Gábor Közgazdasági és Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskolája a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Rehau - Győr
AZ ÖN FELADATA: Felelős a gyárban előállított termékek műszaki előírásoknak megfelelő csomagolásáért Felelős minden belső tartóeszköz karbantartásáért,

Autómozgató (B-kategóriás jogosítvánnyal)

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft. - Győr
Győri székhelyű logisztikai tevékenységet ellátó partnerünk számára keresünk AUTÓMOZGATÓKAT! Feladat: - Új autók telephelyen belüli átparkolása,

Ügyfélkapcsolati referens

E.ON Ügyfélszolgálati Kft. - Győr
Feladatok Telefonos és írásos ügyfélmegkeresések kezelése a call centerben Mennyiségi és minőségi elvárások teljesítése Szabályzatok naprakész ismerete

Csomagolás/címkézés

Győr környéki húsipari partnerünkhöz keresünk csomagolás/címkézés munkakörbe dolgozókat. Elvárások: - 8 általános iskolai végzettség - 2-3 műszakos álló

Adminisztrációs ügyintéző (Adminisztrációs ügyintéző)

- Győr
A pozíció: Adminisztrációs ügyintéző (Adminisztrációs ügyintéző) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola,

Eladó Pénztáros

Rossmann HU - Győr
vásárlók magas szintű kiszolgálása az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése raktári rend folyamatos fenntartása, időszakos

Raktári adminisztrátor (Raktári adminisztrátor)

- Győr
Munkakör: Raktári adminisztrátor (Raktári adminisztrátor) Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Győr
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben