állás: Gyöngyös

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/578
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Műanyagtermék-összeszerelő (műanyagtermék leszedő,sorjázó)

Gyöngyös
A pozíció: Műanyagtermék-összeszerelő (műanyagtermék leszedő,sorjázó) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Elvárt

Admin- Gyongyos

Procter & Gamble - Gyöngyös
A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 150 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik

Bolti eladó

Gyöngyös
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Végzettség: szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola Elvárt szakképzettség:

Gyártósori munka

Gyöngyös
Munkakör: Egyszerű ipari foglalkozású (gyártósori munka) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: általános iskola, általános iskolai végzettség

Gyöngyös--munkalehetőség

Gyöngyös
Gyöngyös obi áruházba várjuk munkatársak jelentkezését árufeltöltő munkához. A munkavégzés kéthetente 1, illetve 2 napon történik(árumennyiségtől függően).

Kereskedelmi munkatárs (betanított minőség ellenőr)

Hatvan
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható kereskedelmi foglalkozású (betanított minőség ellenőr) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség:

Ruházati árufeltöltő

Tesco - 6 460 véleménynyilvánítás - Gyöngyös
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: Biztosítja az optimális készletelérhetőséget az eladótérben.

Szárazáru árufeltöltő

Tesco - 6 460 véleménynyilvánítás - Gyöngyös  +1 terület
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: • A naponta beérkező szárazáru termékek kihelyezése az eladótérbe

Segédmunka, takarítás

Gyöngyös
Nagy múltú Cég keres könnyű fizikai betanított segédmunkásokat, szakipari végzettséggel rendelkező személyeket és takarítókat azonnali munkakezdéssel. Cégünk

Operátorokat keresünk betanított munkára Gyöngyösre!

Gyöngyös
Operátorokat keresünk betanított munkára Gyöngyösre! Elvárások: • Befejezett általános iskolai tanulmányok, • 3 műszakos munkarend vállalása, • Szombati

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Gyöngyös
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.