állás: Gyöngyös

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/661
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző

Magyar Posta - Gyöngyös  +1 terület
Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Gyöngyös 1 posta Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző munkakörbe munkatársat keres A munkakört betöltő fő feladatai

Kereskedelmi munkatárs

Gyöngyös
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható kereskedelmi foglalkozású Szükséges gyakorlat: 0 év felett 1 évig Szükséges végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai

Admin- Gyongyos

Procter & Gamble - Gyöngyös
A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 150 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik

Csomagkézbesítő állás

Gyöngyös
Országos hálózattal rendelkező futárszolgálat keres futárokat csomagok kézbestésére azonnali kezdéssel. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Gyöngyös  +3 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Gyöngyösi irodánkba munkatársat keresünk

Gyöngyös
Gyöngyösi irodánkba, agilis munkatársat keresünk ügyfeleink, kiszolgálására. Alkalmazotti jogviszony, 4 órás munkarend ( utána teljes munkaidő ) Diploma előny

Intézményi takarító és kisegítő

Gyöngyös
A pozíció: Intézményi takarító és kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Termék-összeszerelő

Gyöngyös
Foglalkozás megnevezése: Egyéb termék-összeszerelő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző,

Menedzserasszisztens

Gyöngyös
Az állás: Menedzserasszisztens elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola Szakképzettség: * Irodavezető * Menedzserasszisztens

Beszerzési asszisztens

Stanley Electric Hungary Kft. - Gyöngyös
Beszerzési asszisztens Stanley Electric Hungary Kft. A Stanley Electric Hungary Kft. gyöngyösi telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe: Napi

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Gyöngyös
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.