állás: Gyöngyös

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/555

Betanított munkásokat keresünk Gyöngyösön

Gyöngyös
Minőség-ellenőrzési posztra keresünk betanítottmunkásokat. Amit kínálunk: - fix 40 órás munkahét - túlórázási lehetőség - 800 Ft/óra kezdő bérezés (bruttó) -

Árellenőr

Tesco - 3.84 034 véleménynyilvánítás - Gyöngyös  +1 terület
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: Gondoskodik róla, hogy az áruházban a termékek helyes ára legyen

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Gyöngyös  +3 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Recepciós

Gyöngyös
Munkakör: Recepciós elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Nyelvtudás: angol

Egyszerű ipari foglalkozású

Gyöngyös
Az állás: Egyszerű ipari foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Intézményi takarító és kisegítő

Gyöngyös  +1 terület
A pozíció: Intézményi takarító és kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Készlet-karbantartási asszisztens

Tesco - 3.84 034 véleménynyilvánítás - Gyöngyös
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: -Az optimális készletelérhetőség biztosítása. -A rendelésekkel

Szociális ügyintéző

Gyöngyös Város Polgármesteri Hivatala - Gyöngyös
Gyöngyös Város Jegyzője a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Gyöngyös Város

Bolti eladó (büfés-pénztáros)

Gyöngyös
A pozíció: Bolti eladó (büfés-pénztáros) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola Minimum

Eladó - Hatvan

Deichmann - Hatvan
15 Std/Woche Einsatzbereich: Hatvan Eintrittsdatum: azonnal Führungsaufgaben: vevőkiszolgálás a cég előírásainak megfelelően, az áruprezentáció állandó

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Gyöngyös
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben