állás: Füzesabony

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/653

Bolti árukiadó (Bútorbolti árukiadó)

Füzesabony
A pozíció: Bolti árukiadó (Bútorbolti árukiadó) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző

Futárszolgálati csomagszállító (ételfutár)

Füzesabony
A pozíció: Futárszolgálati csomagszállító (ételfutár) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás:

Boltvezető (Bútorbolt vezető)

Füzesabony
A pozíció: Boltvezető (Bútorbolt vezető) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Minimum

Udvaros

Füzesabony
Munkakör: Udvaros elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó):

Gépjárművezető

Magyar Posta - 3 véleménynyilvánítás - Füzesabony
füzesabonyi telephelyére tehergépkocsi vezető munkakörbe munkatársat keres A munkakör betöltésének követelményei: „C” kategóriás vezetői engedély Minimum

Alkatrész adminisztrátor

KITE Zrt. - Füzesabony
A társaság által forgalmazott műszaki cikk készletek kezelése Meglévő partnerkapcsolatok ápolása Megrendelések kezelése Ügyviteli feladatok: számlázás,

Minőségbiztosítási asszisztens

Füzesabony
Foglalkozás megnevezése: Minőségbiztosítási asszisztens Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: * Anyagvizsgáló és

Gyártás-előkészítő

Füzesabony
A pozíció: Gyártás-előkészítő Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Minőségi ellenőr (-érettségi)

Eger
Munkakör: Minőségi ellenőr (-érettségi) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Elvárt

Ruházati bolti eladó

Eger
Az állás: Ruházati bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Füzesabony
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben