állás: Füzesabony

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/437

Személyügyi munkatárs

ZF Friedrichshafen - Eger
Személyügyi munkatárs A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi

Rakodómunkás

Füzesabony
Foglalkozás megnevezése: Rakodómunkás elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés

Gépgyártósori gépkezelő, gépszerelő

Füzesabony
Munkakör: Gépgyártósori gépkezelő, gépszerelő Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Ablakgyártó

Füzesabony
Foglalkozás megnevezése: Ablakgyártó elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Minimum szakmai elvárás:

Lakatos

Füzesabony  +1 terület
A pozíció: Lakatos Tapasztalat: 5 év fölött Végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: * Géplakatos * Géplakatos - Gépbeállító * Karosszérialakatos

Eladó - Eger

JYSK Kft. - Eger
Eladó - Eger JYSK Kft. A JYSK számomra a csapatmunkát, jó vezetést, valamint olyan vásárlókat jelent, akik értékelik a professzionális szolgáltatást."

Mérlegkezelő adminisztrátor

Allas.us - Heves
Hirdetés feladója: Allas.us Munkavégzés helye: Apc (Heves megye) Jelentkezési határidő: 2016. február 16. Várható kezdés: 2016. február 17. Petőfibányai és

Utazási iroda munkatársakat keres

Mezőkövesd
Utazási irodánk jó beszédkészségű, kedves, ápoltmegjelenésű, Érettségivel Rendelkező munkatársaitkeresi hosszú távra. Szállodai tapasztalat nemszükséges. A

Titkárságra munkatársat keresünk!

Eger
Egri székhelyű cégünk titkársági feladatokellátására, keres agilis, jó kommunikációsképességű, megbízható, munkájára igényes nőimunkatársat. Feltétel: minimum

Alkatrész adminisztrátor

KITE Zrt. - Füzesabony
A társaság által forgalmazott műszaki cikk készletek kezelése Meglévő partnerkapcsolatok ápolása Megrendelések kezelése Ügyviteli feladatok: számlázás,

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Füzesabony
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben