állás: Füzesabony

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/454
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Bolti eladó

Füzesabony
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: * ABC eladó * Élelmiszer- és vegyiáru eladó

Konyhai kisegítő

Füzesabony
Az állás: Konyhai kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés

Logisztikai küldemény feldolgozó

MAGYAR POSTA ZRT. - Füzesabony
Logisztikai küldemény feldolgozó MAGYAR POSTA ZRT. A Magyar Posta Zrt. Logisztikai Igazgatóság Füzesabonyi és Hatvani telephelyére Logisztikai küldemény

Szolgáltatási és szállítási munkatárs

Füzesabony
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (Betanított válogató )

Füzesabony
Az állás: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (Betanított válogató ) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges

Vas-, műszaki-, műanyag-, üvegárubolti eladó (Árufeltöltő)

Füzesabony
A pozíció: Vas-, műszaki-, műanyag-, üvegárubolti eladó (Árufeltöltő) Szükséges gyakorlat: 2 év felett 5 évig Végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző

3 fő portás

Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Mezőkövesdi... - Mezőkövesd
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Mezőkövesdi Tankerülete a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot

Rakodómunkás (szállító-rakodó munkás)

Füzesabony
Munkakör: Rakodómunkás (szállító-rakodó munkás) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Gépjárművezető

Gépjárművezető MAGYAR POSTA ZRT. A Magyar Posta Zrt. Logisztikai Igazgatósága Füzesabonyi és Hatvani telephelyére gépjárművezetői munkakörbe munkatársakat

Óvodatitkár

Tiszanánai Tündérkert Óvoda - Heves
Tiszanánai Tündérkert Óvoda a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Tiszanánai Tündérkert

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Füzesabony
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.