állás: Fót

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/17 616
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Ügyfélszolgálati munkatárs

WebEye International Kft - Fót
Ügyfélszolgálati munkatárs WebEye International Kft A WebEye International Kft. az Európa 14 országában jelen lévő 100 százalékban magyar tulajdonú WebEye

Vezető beosztású raktári dolgozó

Fót
Nagykereskedelmi cég azonnali munkakezdéssel fóton lévő raktárába vezetői beosztásra keres tapasztalattal rendelkező raktári dolgozót

Titkárnő

Sziltop Nonprofit Kft. - Budakalász
Titkárnő Sziltop Nonprofit Kft. Vendégek fogadása, telefonok intézése, adminisztrációBejövő, - kimenő posta dokumentálása, iktatásaÜgyvezetők napi

Alkalmazott az önkiszolgáló osztályon (árufeltöltő)

Auchan - 1 004 véleménynyilvánítás - Fót  +4 terület
Feladatok: Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása (árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság, megrendelés) A raktárak rendben tartása

Irodai munkatárs

Mavent Magyarország Kft. - Gödöllő
Irodai munkatárs Mavent Magyarország Kft. Cégünk árnyékolástechnikai termékek forgalmazásával és beépítésével foglalkozik, Magyarország teljes területén.

Egyszerű ipari foglalkozású

Fót
Az állás: Egyszerű ipari foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Cukrász Fizetés (bruttó): 130

Renedelésfelvevő

Dunakeszi
Rendelés felvevőt keresünk dunakeszi telephelyre. Feladat: Bejövő hvások fogadása, kimenő hivások inditása. Meglévő ügyfelek keresése, rendelések felvétele,

Eladót felveszünk

Fót  +3 terület
Fót - Dunakeszi Tesco Üzletsoron Lévő Savanyúságos Üzletbe Heti 1 - 2 Napra Női , Nem Dohányzó , Kereskedelmi Gyakorlattal Rendelkező Eladót Keresek

Eladó-pénztáros (heti 30 óra)

dm drogerie markt - Pomáz  +8 terület
A dm üzletpolitikájának megvalósítása Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak Pénztárgép kezelése Árupakolás, a polcok feltöltése Pontos készletszámolás,

Értékesítési munkatárs - Veresegyház (Partner)

Telenor - Veresegyház  +3 terület
Főbb feladatok Telenor szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése; Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése; Tevékenység adminisztrációja

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Fót
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.