Állásajánlatok 1-10/25 649
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Fóton fizikai munka

Fót
Fóton fizikai munka (fizetett szabadság, TÁP pénz, bejárási hozzájárulás): Fóton található raktárunkba keresünk kézi anyagmozgató kollégákat nappalos

RECEPCIÓS

AAA AUTO - Fót
A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 21 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép-

Adminisztratív feladatok

Szentendre
Megbízható kollégát keresünk, könnyű adminisztratív feladatok ellátására. Feladat: - számlák kiadása, statisztika készítése. Munkavégzés helye: Szentendre.

Dekoratőr

Auchan - Budakalász
Elkészíti az áruházi információs táblákat az Auchan dekorációra vonatkozó szabályai alapján, ellenőrzi azok helyességét Elkészíti és elhelyezi az áruház

Betanított raktárosi munka (Budapest északi részénél)

Budakalász
Budapest melletti nagykereskedelmi raktárba keresünk új dolgozókat betanított raktáros munkakörbe hosszú távra! Bejárás ingyenes céges buszjárattal biztosítva

Dohányárudai eladó

Fót  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Dohányárudai eladó elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: ABC eladó

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (betanított, könnyű, d...

Fót
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (betanított, könnyű, de álló munka) Tapasztalat: nem

Iskolatitkár

Budakalász Gimnázium - Budakalász
Iskolatitkár Budakalász Gimnázium Tanügy-igazgatási ügyviteli feladatok és az oktatási intézmény kapcsolattartási feladatainak ellátása, dokumentálás,

Animátor , gyermekfelügyelő

Budakalász
Budakalászon lévő Játszóházunkba, animátori és gyermekfelügyelői pozícióra fiatal munkatársat keresünk A feladat: • Telefonok fogadása, szűrése • Vendégek

Pénztáros – Recepciós

TOYOTA Mayer - Pilisvörösvár  +1 terület
Pilisvörösvári Toyota márkakereskedés kedves, mosolygós munkatársát keresiPénztáros – Recepciós munkakörbe. Jelentkezni, minimum középfokú végzettséggel és

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Fót
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.