állás: Eger

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/524
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Ruházati eladó - Eger

Takko Fashion Kft. - Eger
A Takko Fashion egy dinamikusan terjeszkedő nemzetközi vállalat a divatszakmában, amely már több, mint 1.900 üzletében szolgálja ki vásárlóit. 1982 óta

-Betanított dolgozó

Eger
Foglalkozás megnevezése: Egyszerű ipari foglalkozású (-Betanított dolgozó) Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola,

Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző

Magyar Posta - Eger  +1 terület
Kelet-magyarországi Területi Igazgatóság Eger 1 körzeti posta Postanet ügyfélszolgálati ügyintéző munkakörbe munkatársat keres A munkakört betöltő fő

-betanított munkás

Eger
Az állás: Egyszerű ipari foglalkozású (-betanított munkás) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség:

Eladó - Eger

Deichmann - Eger
20-25 Std/Woche Einsatzbereich: Eger, Agria Park Eintrittsdatum: azonnal Beschreibung: Berufserfahrung: Mehrjährige Berufserfahrung Führungsaufgaben:

Általános irodai adminisztrátor

Eger
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: gimnázium Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó):

Irodavezető

Eger
Foglalkozás megnevezése: Irodavezető elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Idegen

Bolti árukiadó

Eger
Munkakör: Bolti árukiadó Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, szakiskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Irodai, ügyviteli munkatárs (-Menedzser asszisztens)

Eger
A pozíció: Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású (-Menedzser asszisztens) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség:

Értékesítési képviselő (Eger, Telekom üzlet)

Magyar Telekom Telekommunikációs Szolgáltató Nyrt. - Eger
Feladat Ha szeretnél egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmedre: élményt nyújtó ügyfélkiszolgálásban és

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Eger
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.