állás: Debrecen

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/1 091
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Regionális Ügyfélszolgálati Ügyintéző (Debrecen)

FŐGÁZ Zrt. - Debrecen
Regionális Ügyfélszolgálati Ügyintéző (Debrecen) FŐGÁZ Zrt. Az egyetemes földgázszolgáltatást immár országosan nyújtó FŐGÁZ Zrt. ügyfeleinek magas színvonalú

Műszaki munkatárs (Műszaki ügyintéző)

Debrecen
A pozíció: Egyéb műszaki foglalkozású (Műszaki ügyintéző) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

Általános irodai adminisztrátor

Debrecen  +1 terület
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: egyetem, főiskola, technikum, szakközépiskola, gimnázium

Értékesítési munkakörbe keresünk munkatársakat.

Debrecen
Amennyiben fontos számára az, hogy teljes mértékben elsimerjék munkáját, akkor nálunk a helye. Értékesítési munkakörbe keresünk tapasztalt vagy kezdő

Konyhai kisegítő

Debrecen  +3 terület
Munkakör: Konyhai kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható bruttó kereset (Ft / hó

irodai munka

Debreceni székhelyű kereskedelmi cég számára fiatal (lehetőleg 25 év alatti) irodai munkatársat keresünk. Pályakezdők vagy tartós munkanélküliek jelentkezését

Áruösszekészítő (raktáros)

Debrecen
A pozíció: Áruösszekészítő (raktáros) Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Szükséges végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Elvárt

Készlet- és anyagnyilvántartó

Debrecen
A pozíció: Készlet- és anyagnyilvántartó elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: technikum, szakközépiskola Minimum szakmai elvárás

Recepciós

Debrecen
A pozíció: Recepciós Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: egyetem, főiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Várható

Szalagmunkás

Debrecen
Az állás: Szalagmunkás elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó): 111 000

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Debrecen
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.