állás: Debrecen

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Megnevezés
Állások 1-10/1 504
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor

Debrecen
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Túravezető a nyíregyházi LEGO gyárban

Schonherz - Debrecen
Leírás Szeretsz gyerekekkel foglalkozni, és hamar megtalálod velük a közös hangot? Akkor ne habozz, jelentkezz most! A nyíregyházi LEGO gyárba keresünk

Dokumentációs munkatárs - minőségbiztosító

TEVA Gyógyszergyár Zrt. - Debrecen  +1 terület
A Teva Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye Minőségbiztosító Igazgatóság Dokumentációs munkatárs - minőségbiztosító munkatársat keres Feladatok: A

Ügyintéző

Debrecen
Foglalkozás megnevezése: Egyéb ügyintéző elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: főiskola, szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

"RÁTISZ" Rádió -Távközlési, Ipari és Szolgáltató K... - Debrecen
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség:

Irodai ügyvitel-irányító (IRODAI ADMINISZTRÁTOR)

Téglás
Munkakör: Irodai ügyvitel-irányító (IRODAI ADMINISZTRÁTOR) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs

OKTATÁSI ÜGYINTÉZŐ

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. - Téglás  +1 terület
A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. (A HAJDU – csoport tagja) OKTATÁSI ÜGYINTÉZŐ munkakör betöltésére munkatársat keres. Feladatok: A cégcsoport képzéssel,

PEARL ENTERPRISES KFT - Debrecen
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Irodai adminisztrátor

Baptista Tevékeny Szeretet Misszió - Debrecen  +4 terület
A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió irodai adminisztrátor munkatársakat keres szociális étkeztetési hálózatának bővítése céljából több szolgálatához.

Vevőszolgálati ügyintéző

Debrecen
Az állás: Vevőszolgálati ügyintéző Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Szakképzettség:

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Debrecen
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.