állás: Celldömölk

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/321

Termék-összeszerelő

- Mezőlak
Az állás: Egyéb termék-összeszerelő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége

betanított munkás

Trummer - Jánosháza  +1 terület
betanított munkás Várjuk betanított munkások jelentkezését 2 műszakos munkarendben. Munkavégzés helye: Jánosháza Amit kínálunk: kiemelkedő bér céges

Targoncavezető (Árukiadó targoncás )

- Celldömölk
Az állás: Targoncavezető (Árukiadó targoncás ) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakiskola Szakképzettség: Könnyűgépkezelő Várható

Pályamunkás

MÁV Zrt. - Celldömölk
A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Szombathelyi Területi Igazgatóság szervezete munkatársat keres Pályamunkás (Celldömölk, Veszprémvarsány)

Vámügyintéző

Flextronics 1 024 véleménynyilvánítás - Sárvár
Import / Export szállítmányok központi vámrendszerben való regisztrálása Nyilvántartások naprakész vezetése Származási kalkulációk elkészítése, igazolások

Értékesítési munkatárs - Sárvár

Telenor - Sárvár
Főbb feladatok Telenor szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése; Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése; Tevékenység adminisztrációja

Ügyfél-tájékoztató (ügyfélszolgálati munkatárs)

- Sárvár
Munkakör: Ügyfél-tájékoztató (ügyfélszolgálati munkatárs) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás:

Gyártósori összeszerelő (operátor/ erkölcsi bizonyítvány szü...

- Sárvár
Az állás: Gyártósori összeszerelő (operátor/ erkölcsi bizonyítvány szükséges) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Minimum szakmai

Vevői kapcsolattartó

Vevői igények fogadás, vevői portálok karbantartása. Biztositani a napi lehivűások alapján a határidőre történő kiszállitást. Fuvarok szervezése.

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

NÍVÓ KFT - Sárvár
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, GIMNÁZIUM, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Nyelvtudás NÉMET (JÓ NYELVISMERET) Megjegyzés

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Celldömölk
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben