állás: Celldömölk

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/459
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Logisztikai ügyintéző

CELLCOMP Elektronikai Termékeket Gyártó Kft. - Celldömölk
Logisztikai ügyintéző CELLCOMP Elektronikai Termékeket Gyártó Kft. A CELLCOMP Elektronikai Termékeket Gyártó Kft. olyan nemzetközi hírű vevőket tudhat magáénak

logisztikus

Trummer - Jánosháza
Feladatok: - megrendelések folyamatos feldolgozása - kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel - készletgazdálkodás - kiszállítások ütemezése -

Termék-összeszerelő (betanított munkás)

Celldömölk
Az állás: Egyéb termék-összeszerelő (betanított munkás) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Hétvégi munka Sárváron

Sárvár
Hétvégi munkalehetőség?- Igen! Jelentkezzen Hozzánk! Sárvári partnerünkhöz keresünk könnyebb fizikai munkára (csomagolás,dobozolás) munkatársakat! Elvárás:

BETANÍTOTT MUNKÁS

SETON HUNGARY FELDOLGOZÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁR... - Jánosháza
Követelmények LOGIKAI ÉS SZÁMOLÁSI KÉSZSÉG, JÓ LÁTÁS Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS

CELLCOMP ELEKTRONIKAI TERMÉKEKET GYÁRTÓ KORLÁTOLT... - Celldömölk
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Foglalkoztató Foglalkoztató CELLCOMP ELEKTRONIKAI

Árellenőr

Tesco - 6 441 véleménynyilvánítás - Sárvár
Főbb tudnivalók Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: - Gondoskodik róla, hogy az áruházban a termékek helyes ára

óvónő

Városi Óvoda - Celldömölk - Celldömölk
Városi Óvoda - Celldömölk a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Celldömölki Városi Óvoda

Telepi rendezõ, váltókezelõ (Szombathely, Celldömölk)

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. - Celldömölk
MÁV-START Zrt. Telepi rendezõ, váltókezelõ HelységSzombathely, Celldömölk TerületJárműkarbantartás Foglalkoztatás formájaHatározatlan idejű MunkaidõTeljes

Fémfestő, fémmázoló

Celldömölk
Foglalkozás megnevezése: Fémfestő, fémmázoló elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Szükséges bizonyítványok: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Celldömölk
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.