állás: Cegléd

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Állásajánlatok 1-10/232
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Bolti eladó

Kazi-Food Korlátolt Felelősségű Társaság - Cegléd
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: ABC eladó Várható bruttó

Takarító és kisegítő

Albertirsa
Munkakör: Egyéb takarító és kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskola, általános iskolai végzettség nélküli Elvárt szakképzettség:

Eladó-pénztáros (heti 20 óra)

dm drogerie markt - Nagykőrös
A dm üzletpolitikájának megvalósítása Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak Pénztárgép kezelése Árupakolás, a polcok feltöltése Pontos készletszámolás,

Általános irodai adminisztrátor (irodai asszisztens)

Cegléd
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (irodai asszisztens) elvárt gyakorlati idő: 5 év fölött Szükséges bizonyítványok: gimnázium Minimum

Szolgáltatási és szállítási munkatárs

Albertirsa
A pozíció: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános

Adminisztratív kisegítő munkatárs

MIND-DIÁK SZÖVETKEZET - Cegléd
cégbemutató dolgozz a mind-diáknál! diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. diákmunka

Bankfióki tanácsadó / Cegléd

Erste Bank - Cegléd
Nálunk lehetőséged lesz: a magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként

Nagykőrösön felvételi csomagolóknak, gépkezelőknek

S-Forrás Kft - Nagykőrös
csomagolókat, gépkezelőket keresünk 2 műszakos (12 órás) munkarendbe prologis ipari parkba. ingyenes céges busszal a bejárás kecskemétről, lajosmizséről,

Alkalmi munka Nagykőrösön

Nagykőrös
Nagykőrösön keresek alkalmi fizikai munkára korrekt munkavállalót. Fizetés megegyezés szerint

Gyümölcs- és zöldségfeldolgozó, -tartósító

Mirelite Mirsa Zrt. - Albertirsa
Foglalkozás megnevezése: Gyümölcs- és zöldségfeldolgozó, -tartósító elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola,

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Cegléd
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.