Állásajánlatok 1-10/26 815
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Csomagolási munkatárs

Angyalok Konyhája - Budapest
Csomagolási munkatárs Étkezésterápiás cég igényes csomagolási munkára keres hosszútávra munkatársat. Elvárások: Precizitás Pontosság Jó koncentrációs készség

Eladó érettségi, diploma, nyelvvizsga, szakmai és OKJ bizony...

Budapest
Eladó bizonyítványok munkatársat keres ELADó éRETTSéGI, DIPLOMA, NYELVVIZSGA, SZAKMAI éS OKJ BIZONYíTVáNY pozició betöltésére Munkavégzés helye: Budapest

6 órás adminisztrátort keresünk

TARÁNY ÉS MOHR KKT - Budapest
Bel-budai könyvelőiroda számítógépes alapismerettel rendelkező adminisztratív munkaerőt keres napi 6 órai elfoglaltsággal. Jelentkezést szakmai önéletrajzzal

Raktári adminisztrátor

Budapest X. kerület  +3 terület
Raktári adminisztrátor Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk raktárosokat budapesti telephelyre,adminisztratív munkakörbe

asszisztens

Budapest  +6 terület
Jager Zrt munkatársat keres ASSZISZTENS pozició betöltésére Munkavégzés helye: Budapest Feladatok: ... Elvárások: ... Amit kínálunk: 15 000 / nap Szükséges

Gépszerelő (magas alapbérrel!)

Salesjoin Kft. - Budapest
Munkahelyi információk Feladatkör, kompetenciák és felelősség Amit kínálunk: • Bejelentett, havi alapbér: br. 225.564 Ft - br. 375.940 Ft között •

Adatrögzítő, kódoló

Budapest
Munkakör: Adatrögzítő, kódoló Szükséges gyakorlat: 2 év felett 5 évig Szükséges végzettség: szakközépiskola Minimum szakmai elvárás: Nem ismert Várható (bruttó

Kereskedelmi munkatárs

Budapest II. kerület  +1 terület
Kereskedelmi munkatársat keresünk burkolólapok építési beruházásoknál történő értékesítéséhez. Elvárások: • Megbízható, precíz munkavégzés • angol és olasz

Ügyfélszolgálati munkatárs,

Allamkincstar - Budapest
Önkormányzati ASP Alkalmazásokat Támogató Főosztály pályázatot hirdet „ügyfélszolgálati munkatárs” munkakör határozott idejű kormányzati szolgálati

Eladó bizonyítványok

Budapest
Eladó érettségi, diploma, nyelvvizsga, OKJ bizonyítvány munkatársat keres ELADó BIZONYíTVáNYOK pozició betöltésére Munkavégzés helye: Budapest Cégről: Eladó

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Budapest
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.