Állásajánlatok 1-10/22 892

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Budapest XIII. kerület  +2 terület
Hang, fény és diszkótechnikai eszközök javításával és alkatrészek kereskedelmével foglalkozó cég jó kommunikációs képességű, műszaki beállítottságú

Postázó asszisztens

Coor Service Management Kft. - Budapest
Postázó asszisztens Coor Service Management Kft. Iktatás (naponta beérkező céges levelek, csomagok regisztrálása, szortírozása) Futárszolgálatok kezelése

Betanított munka Budapest IV. kerületébe!

Budapest IV. kerület
Betanított munka Budapest IV. kerületébe! Pályakezdők jelentkezését is várjuk! - versenyképes fizetés (magasabb alapfizetés + pótlékok+ mozgóbér) - kiemelt

ügyfélszolgálati ügyintéző

BGF - Budapest
- a hallgatók teljes körű tájékoztatása a felvételi eljárástól az oklevél kiadásáig, - ügyfélszolgálati tájékoztatás személyesen, telefonon, valamint

Próbavásárló

ClientFirst Consulting Kft. - Budapest
Szeretnél érdekes munkát végezni és hasznosítható tapasztalatokat szerezni?Szeretnéd önállóan beosztani az idődet?Szeretnéd magad eldönteni, hogy milyen

Irodai adminisztrátor

Humancentrum - Budapest
Humán Centrum Kft. Irodai adminisztrátor Leírás Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes,

recepciós

Budapest XIII. kerület  +7 terület
Recepciós munkatársak jelentkezését várjuk azonnali munkakezdéssel irodaházba IX, X, XIII, III, II kerületbe, nappali munkabeosztással

Adatrögzítő

Budapest XVIII. kerület  +2 terület
Adatrögzítő munkatársat keresünk középfokú végzettséggel, állandó délelőtti műszakban. Munkavégzés helyett: 18. kerület Munkavégzés kezdete: reggel 4

Általános irodai adminisztrátor

Budapest
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Egyebek

Irodai, ügyviteli munkatárs (Recepciós-asszisztens)

Budapest
Foglalkozás megnevezése: Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású (Recepciós-asszisztens) elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Budapest
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben