állás: Budapest

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/18 090
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor

Budapest  +1 terület
A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: gimnázium Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális elvárások:

Eladó-pénztáros (heti 30 óra)

dm drogerie markt - Budapest XIX. kerület  +8 terület
A dm üzletpolitikájának megvalósítása Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak Pénztárgép kezelése Árupakolás, a polcok feltöltése Pontos készletszámolás,

Kórházi adminisztrátor kerestetik

Budapest VII. kerület
Budapesti kórház onkológiai osztályára keresünk adminisztrátort.Közalkalmazotti jogviszony

Adminisztrátor

Karitatív szervezet keres teljes munkaidős, 8 órás, munkaügyekben jártas Adminisztrátor kollégát. Feladatok adatrögzítés szerződések előkészítése

Hivatalsegéd, kézbesítő

Budapest
Az állás: Hivatalsegéd, kézbesítő Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális

Német nyelvi képzés munkalehetőséggel 1

IT Services Hungary - Budapest
Feladat Állást keresel, de van még mit csiszolni a német tudásodon? Szeretnél egy nagyszerű csapat tagja lenni, ahol a munkád a hobbid is lehet és még

Rendezvényszervező asszisztens állás

Budapest VI. kerület
Cégünk különböző típusú és méretű rendezvényekkel foglalkozik. Csapatunk RENDEZVÉNYSZERVEZŐ ASSZISZTENS munkakörbe keres új munkatársat. Feladatok

Raktáros

Bagi Kft. - Budapest
Növényvédőszer nagykereskedelm területén több mint 20 éves múltra visszatekintő, piacvezető cégünk keres Raktáros munkatársat, bejelentett teljes munkaidőbe

Ruházati eladó

HÁDA - Budapest
Imádod a ruhákat és érdekel a divat? Éppen munkát keresel vagy váltani szeretnél? Ismered a Hádát? Ne habozz, most itt a lehetőség, hogy megismerd! Képzeld el

Szolgáltatási és szállítási munkatárs

Budapest
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Budapest
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.