állás: Budapest

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/21 726
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Kellékes

RTLKLUB - Budapest
Feladatok: forgatási helyszínek berendezése megbeszélés szerint forgatási helyszínek állagának megőrzése, rend és tisztaság megtartása/betartatása fogyó

Személyzeti munkatárs

Új Média Kft. - Budapest
Szakmai lapok kiadásával foglalkozó cég Személyzeti munkatársat keres Munkavégzés helye: országos (rugalmas, távmunkában is végezhető). Az Új Média Kft.

Adatrögzítő

WorCare Egészségügyi Szolgáltató és Tanácsadó Kft. - Budapest
Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója, a Doktor24 cégcsoport bővülés miatt ADATRÖGZÍTŐ munkatársat keres. FELADATOK

Szolárium recepciós lányt keres

Budapest XIII. kerület
XIII. kerületi szolárium szalonba fiatal pultos lányt keresünk. Munkakör.: - Gépek Tisztán tartása , takarítása - Pultos munka elvégzése (Gépek beállítása ,

Kormányablak ügyintéző

Budapest Főváros Kormányhivatala - Budapest
Budapest Főváros Kormányhivatala a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Budapest

asszisztens állás

Budapest  +2 terület
Nappalis diák vagy! Műszaki karon tanulsz! Gyere világítástechnikai vagy minőségbiztosítási asszisztensnek Pilisszentivánra! Hosszútávra , heti min 3 nap

Csomagoló Műszakvezető állás

Budapest
Budapesti folyamatosan termelő csomagolástechnikai vállalat keres Csomagoló Műszakvezető Munkatársat Elvárások: - Minimum középfokú, lehetőleg műszaki

Portás

Budapest  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Portás Szükséges gyakorlat: Nem igényel Végzettség: érettségi Elvárt szakképzettség: nem igényel Jogosítvány: nem igényel Egyéb

Áru összekészítő

CBA L ÉS F Kft. - Budapest  +1 terület
Most nyíló XIII. kerületi csomagoló üzemünkbe Áru összekészítő kollégát keresünk teljes munka időre, kiemelt bérezéssel. Szakképesítés nem szükséges.

Adminisztratív munkatárs

Szamosi és Társa Végrehajtó Iroda - Budapest
Fővárosi végrehajtó iroda keres önálló munkavégzésre alkalmas, precíz, rugalmas Adminisztratív munkatársat teljes munkaidős pozícióba. Fő feladatok: az

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Budapest
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.