állás: Berettyóújfalu

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/472
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor

Berettyóújfalu
Az állás: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Szociális gondozó, szakgondozó (szakképzettség nem szükséges...

Szentpéterszeg
Foglalkozás megnevezése: Szociális gondozó, szakgondozó (szakképzettség nem szükséges) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Elvárt

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Berettyóújfalu
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

nevelő

Bihari Gyermekotthoni Központ - Berettyóújfalu
Bihari Gyermekotthoni Központ a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Bihari Gyermekotthoni

Autóalkatrész kiszállító-értékesítő (Berettyóújfalu)

Unix Autó Kft. - Berettyóújfalu
„Megbízhatóság, Minőség, Innováció” A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész

Főpénztáros Kelet

diszpozíció árváltozás és leírás készítése áruforgatás és minőség ellenőrzése árutükör-információk megvalósítása folyamatok ellenőrzése, vásárlói megkeresések

Kútkezelő

Derecske
Munkakör: Kútkezelő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: technikum, szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (kisegítő)

Derecske
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (kisegítő) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános

Sitebuilder

Intermedius Net Kft. - Berettyóújfalu  +2 terület
INTERMEDIUS NET KFT. Vállalkozásunk több mint egy évtizedes múlttal, IT és marketing területen végez fejlesztéseket magyar és külföldi multinacionális cégek

Lakatos

Derecske
Az állás: Lakatos Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Szerkezetlakatos Fizetés (bruttó): 140 000–160 000

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Berettyóújfalu
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.