állás: Baja

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Állásajánlatok 1-10/285
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Éttermi kisegítő

Baja
Munkakör: Éttermi kisegítő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó):

Orvosírnok

Bajai Szent Rókus Kórház - Baja
Bajai Szent Rókus Kórház a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Bajai Szent Rókus Kórház

Hűtőipari munkás

Baja
Foglalkozás megnevezése: Hűtőipari munkás Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Greenyard Frozen Hungary Kft - Baja
Foglalkozás megnevezése: Hűtőipari munkás elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

ELADÓ – BAJA

Müller Magyarország - Baja
Európa szerte 7 országban több, mint 750 üzlettel és 34.000 munkavállalóval rendelkező, dinamikusan növekvő, sokoldalú és vevőközpontú kereskedelmi lánc

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (betanított munkás)

Bátaszék
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (betanított munkás) Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Végzettség:

Minőségi ellenőr (fémipari MEO-s)

Baja
Az állás: Minőségi ellenőr (fémipari MEO-s) elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Végzettség: egyetem, főiskola, technikum, szakközépiskola Elvárt

Részmunkaidős eladó - Baja

Takko Fashion Kft. - Baja
A Takko Fashion 16 országban, több, mint 1850 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték

Raktári munkás

Baja
A pozíció: Raktári munkás Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható bruttó kereset (Ft / hó)

Eladó-pénztáros (heti 30 óra)

dm drogerie markt - Baja
A dm üzletpolitikájának megvalósítása Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak Pénztárgép kezelése Árupakolás, a polcok feltöltése Pontos készletszámolás,

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Baja
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.