állás: Békéscsaba

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/611
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Mid Office munkatárs / KKV - Békéscsaba (4 órás részmunkaidő...

Erste Bank - Békéscsaba
Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több

Kézi csomagoló

Békéscsaba
Foglalkozás megnevezése: Kézi csomagoló Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Elvárt szakképzettség:

főelőadó

Békés Megyei Rendőr-főkapitányság - Békéscsaba
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Békés Megyei Rendőr

Dokumentum verifikátor munkatárs

Budapest bank - Békéscsaba
Mit érdemes tudni rólunk? 1987-ben jöttünk létre az ország egyik legelső kereskedelmi bankjaként, a 8 hazai nagybank között tartanak számon bennünket. Büszkék

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Békéscsaba  +2 terület
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Gyártósori összeszerelő

Békéscsaba
Ingyenes szállással, különélési pótlék támogatással Nyugat-dunántúli cégekhez gyártósori összeszerelőket felveszünk! Elvárás: - min 8 ált, előny: szakmunkás

gépkocsivezető

Békés Megyei Szociális, Gyermekvédelmi Központ és... - Békéscsaba
Békés Megyei Szociális, Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A

Konyhai kisegítő

Békéscsaba
Munkakör: Konyhai kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola, általános iskolai

Áruterítő gépkocsivezető

Békéscsaba
Az állás: Áruterítő gépkocsivezető elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Elvárt

Raktári árukezelő

Békéscsaba
Foglalkozás megnevezése: Raktári árukezelő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző,

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Békéscsaba
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.