állás: Békéscsaba

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/473

Kézi csomagoló (élelmiszer kiszerelő)

Békéscsaba
Munkakör: Kézi csomagoló (élelmiszer kiszerelő) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Oktatási asszisztens

Békéscsaba
Munkakör: Oktatási asszisztens Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: gimnázium Szakképzettség: Nincs szakképzettsége tapasztalat: nem

Betanított adminisztrációs munka

Gömöri Klaudia - Békéscsaba
Hirdetés feladója: Gömöri Klaudia Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye) Jelentkezési határidő: Nincs megadva Várható kezdés: Nincs megadva Békéscsabai

Általános karbantartó (Karbantartó, udvaros)

Békéscsaba
Foglalkozás megnevezése: Általános karbantartó (Karbantartó, udvaros) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Szakképzettség:

Betanított Gépkezelő_Békéscsaba

Békéscsaba
Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megyelegnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát,méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőségetkínálunk az

Műszaki munkatárs (műszaki ügyintéző, adminisztrátor)

Békéscsaba
Az állás: Egyéb műszaki foglalkozású (műszaki ügyintéző, adminisztrátor) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola,

Csomagoló-, palackozó- és címkézőgép kezelője

CSABAI HUSZÁR Kft. - Békéscsaba
Hirdetés feladója: CSABAI HUSZÁR Kft. Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye) Jelentkezési határidő: Nincs megadva Várható kezdés: Nincs megadva

Bolti eladó

Békéscsaba
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Szakképzettség: * ABC eladó * Áruházi

Ügyintéző

Profield Munkaerő-kölcsönző Kft. - Békéscsaba
Ügyintéző Profield Munkaerő-kölcsönző Kft. Részletfizetés iránt érdeklődők tájékoztatása Igények felmérése, ajánlatadás (banki és biztosítási szolgáltatások)

Portás, telepőr, egyszerű őr

Békéscsaba
A pozíció: Portás, telepőr, egyszerű őr Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Békéscsaba
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben