állás: Békéscsaba

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/400

Betanított édesiapri munka /elsősorban hölgyek jelentkezését...

- Békéscsaba
Munkakör: Egyszerű ipari foglalkozású (betanított édesiapri munka /elsősorban hölgyek jelentkezését várják)) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges

Oktatási asszisztens

Munkaadó - Békéscsaba
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakközépiskola. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége:

vagyonkezelési ügyintéző

Békéscsaba Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal... - Békéscsaba
Békéscsaba Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot

beruházási ügyintéző

Bolti eladó

Munkaadó - Békéscsaba - +2 terület
A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: technikum;szakközépiskola;gimnázium;szakmunkásképző. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali

Raktárkezelő

Foglalkozás megnevezése: Raktárkezelő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége tapasztalat: nem

Raktári kiadó

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: technikum;szakközépiskola;gimnázium. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés,

Eladó

Budmil HU - Békéscsaba
Elvárások: · szakirányú tapasztalat (ruházati üzletág) Ha kedvet érzel egy fiatal csapathoz csatlakozni, részletes, szakmai, fényképpel ellátott

Konyhai kisegítőt felveszünk

Munkára igényes és nagy munkabírással rendelkezőmegbízható,gyors, konyhai kisegítő munkatársatkeresünk éttermünkbe. Azonnali kezdéssel.Tapasztalat előnyt

Minőségellenőr

Linamar Hungary Zrt. - Békés
A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Békéscsaba
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben