állás: Békéscsaba

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Megnevezés
Állásajánlatok 1-10/495
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Kézi csomagoló

Békéscsaba
Az állás: Kézi csomagoló Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola, általános iskolai végzettség nélküli

Kézi csomagoló (Kifejtő, csomagoló)

Békéscsaba
Az állás: Kézi csomagoló (Kifejtő, csomagoló) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző, szakiskola, általános iskola Elvárt

Békéscsabai munkahelyre betanított dolgozókat keresek!

Békéscsaba
Azonnali kezdéssel keresek női és férfi dolgozókat Békéscsabai autógyári betanított munkára! Végzettséget nem igényel! Jó kereseti lehetőség! Bérlet támogatás

Békéscsabán munkatársakat keresünk

Békéscsaba
Békéscsabán munkatársakat keresünk. Munkával kapcsolatos információk: A feladat vizuális,mikroszkópos, boroszkópos ellenőrzés. Műszakok: Több műszakos

Irodavezető

Békéscsaba
Foglalkozás megnevezése: Irodavezető elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Szükséges bizonyítványok: főiskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége

Irodai, ügyviteli munkatárs (Beszerző/Purchasding supervisor...

Békéscsaba
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású (Beszerző/Purchasding supervisor) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség:

Postázó munkatárs

Budapest bank - Békéscsaba
1987-ben jöttünk létre az ország egyik legelső kereskedelmi bankjaként, a 8 hazai nagybank között tartanak számon bennünket. Büszkék vagyunk arra, hogy közel

Szerződésírás munkatárs

A Budapest Bank az ország egyik legelső kereskedelmi bankjaként 1987-ben jött létre. Értékrendünk és filozófiánk szellemében elkötelezettek vagyunk az ügyfelek

Ltp telefonos időpont egyeztető munkatársat keresek!

Békéscsaba
Ltp telefonos időpont egyeztető munkatársat keresek! Feladat: tárgyalási időpontok leszervezése. Elvárás: kiváló kommunikációs készség, határozottság. Előny

Szociális segítő (Szociális asszisztens )

Békéscsaba
Foglalkozás megnevezése: Szociális segítő (Szociális asszisztens ) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Békéscsaba
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.