állás: Bábolna

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Állásajánlatok 1-10/377
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Pultfeltöltő, árufeltöltő (raktári dolgozó, árufeltöltő)

Ászár  +2 terület
A pozíció: Pultfeltöltő, árufeltöltő (raktári dolgozó, árufeltöltő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Raktáros

Kézi csomagoló (élelmiszer csomagoló)

FN WORK SERVICE Korlátolt Felelősségű Társaság - Bábolna
Foglalkozás megnevezése: Kézi csomagoló (élelmiszer csomagoló) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség

Bábolna
Az állás: Kézi csomagoló (élelmiszer csomagoló) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Irodai asszisztens

SEED-IMEX KFT. - Kisbér
Irodai asszisztens SEED-IMEX KFT. A Seed-Imex Kft. egy magyar tulajdonú családi kisvállalkozás, melynek tevékenysége a kereskedelemtől a szolgáltatásokig a

Virágbolti eladó

LANDESZ ISTVÁNNÉ - Ács
Foglalkozás megnevezése: Virágbolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző Elvárt

Csomagoló-, palackozó- és címkézőgép kezelője

Bábolna
Az állás: Csomagoló-, palackozó- és címkézőgép kezelője Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Ügyfélkapcsolati munkatárs (kereskedelmi területi munkatárs)

Kisbér
Az állás: Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású (kereskedelmi területi munkatárs) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges végzettség: gimnázium

Bolti pénztáros, jegypénztáros (eladó-pénztáros)

Ács  +1 terület
Az állás: Bolti pénztáros, jegypénztáros (eladó-pénztáros) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: ABC eladó Speciális

Targoncavezető (áruátvevő-targoncás)

Ászár
Munkakör: Targoncavezető (áruátvevő-targoncás) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Könnyűgépkezelő Speciális

Bolti pénztáros, jegypénztáros

Választék-Csemege Kft. - Ászár
Foglalkozás megnevezése: Bolti pénztáros, jegypénztáros elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: ABC

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Bábolna
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.