állás: Bábolna

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Cég
Megnevezés
Állások 1-10/464
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Konyhai kisegítő

Kisbér  +1 terület
Foglalkozás megnevezése: Konyhai kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző, általános iskola Minimum szakmai elvárás:

Kézi csomagoló (vizuális ellenőr - csomagoló)

Nagyigmánd
Az állás: Kézi csomagoló (vizuális ellenőr - csomagoló) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Kézi csomagoló (csomagoló)

Ászár
A pozíció: Kézi csomagoló (csomagoló) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható

Bolti eladó

Az állás: Bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Nem ismert Speciális követelmény

Kereskedelmi tevékenységet folytató egység vezetője

Kisbér
Munkakör: Kereskedelmi tevékenységet folytató egység vezetője elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Szükséges végzettség: egyetem, főiskola Elvárt

Eladó Pénztáros

Rossmann HU - Kisbér
vásárlók magas szintű kiszolgálása az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése raktári rend folyamatos fenntartása, időszakos

Humánerőforrás-asszisztens (HR asszisztens)

SEWS Autókábel Magyarország Gyártó és Kereskedelmi... - Kisbér
Foglalkozás megnevezése: Humánerőforrás-asszisztens (HR asszisztens) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem, főiskola,

Betanított munkás

Nyúl
A pozíció: Egyszerű ipari foglalkozású (Betanított munkás) elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Szükséges végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség:

Szolgáltatási és szállítási munkatárs (raktári kisegítő)

Kisbér
Munkakör: Egyéb, máshova nem sorolható egyszerű szolgáltatási és szállítási foglalkozású (raktári kisegítő) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges

Futárszolgálati csomagszállító (pizza futár)

Ászár
Az állás: Futárszolgálati csomagszállító (pizza futár) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola, általános iskolai

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Bábolna
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.