állás: Munka - Nyíregyháza

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/505

Ügyintéző recepciós munkatársat keresünk!

NaturComfort Kft. - Nyíregyháza

Asszisztens

Autó Széles Kft. - Nyíregyháza

Eladó - pénztáros

Charles Vögele - Nyíregyháza
munkatársat keresünk.Elvárásaink: kereskedelmi vagy szolgáltató cégnél szerzett szakmai tapasztalat, ruházati kereskedelmi tapasztalat és végzettség előny

Eladó-pénztáros, árufeltöltő (Nyíregyháza)

Napiallas.hu - Nyíregyháza
Leírás Azonnali munkakezdéssel felveszünk gyakorlott árufeltöltőt, valamint szakképzett, vonalkódos rendszer ismeretével rendelkező pályakezdő ..

Adminisztrátor állás Nyíregyháza jó kommunikációs képességge...

ProValetudo - Nyíregyháza
Gyógyászati segédeszközöket gyártó cég kolléganőt keres adminisztratív feladatok ellátására. Feltételek: minimum érettségi magabiztos felhasználói szintű

Pénztáros eladó -

Décathlon - Nyíregyháza
Munkaköri leírás A hosszútávú karrierlehetőség éltet ? Eladóink számára reális előrelépési lehetőség a képzői vagy részlegvezetői pozíció. Képzési

Követeléskezelési adminisztrációs munkatárs (Nyíregyháza)

OTP Faktoring ZRt. - Nyíregyháza
Követeléskezelési adminisztrációs munkatárs (Nyíregyháza) OTP Faktoring ZRt. Az OTP Faktoring Zrt., az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata, új

Számlázási-pénzügyi munkatárs

Mesterképző - Nyíregyháza
Nyíregyházi szervezet számlázási pénzügyi munkatárs munkakörbe felvételt hirdet. Az önálló munkatárs felelős: – a szervezet bevételeinek pénzügyi

Általános irodai adminisztrátor

- Nyíregyháza
Munkakör: Általános irodai adminisztrátor elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: főiskola, technikum, szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Bolti eladó (eladó-pénztáros)

Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (eladó-pénztáros) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakiskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Munka - Nyíregyháza
Kérés mentése
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben